Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

3D TarnawaDruk 3D z metalu - u kogo zamówić?


Zapotrzebowanie na personalizowane części zamienne generuje obecnie wiele przedsiębiorstw. Właściciele biznesów poszukują gotowych, dostępnych w krótkim czasie rozwiązań, aby zapobiegać przestojom produkcyjnym oraz niwelować wynikające z nich straty finansowe. Sporym problemem w wielu firmach jest to, że stosowane w procesie wytwórczym maszyny powstają z elementów niedostępnych obecnie na rynku lub też bardzo kosztownych. Jeśli zachodzi konieczność ich wymiany, trzeba nieraz czekać przez długi czas na dosyłkę od producenta. W takiej sytuacji warto poszukać tańszych alternatyw, które można zamówić u lokalnego dostawcy.

Coraz popularniejszym sposobem na doposażenie zakładu w odpowiedni zapas części zamiennych (zwłaszcza tych o niestandardowych wymiarach) jest zlecenie ich wykonania w formie druku 3D. Obecnie istnieje możliwość precyzyjnego i spełniającego wymagania klienta wytworzenia w wersji trójwymiarowej niemal każdego kształtu, bez względu na stopień jego skomplikowania czy wielkość. Czynnikiem różnicującym jest też materiał, z którego powstaje dany wydruk. Początkowo było to głównie tworzywo sztuczne, dziś jako surowiec wykorzystuje się żywicę, włókna węglowe czy też specjalne kompozyty. 

Dla przedsiębiorców, którzy poszukują części o znacznym stopniu wytrzymałości, poleca się zlecenie wykonania druku 3D z metalu. W ofercie firmy ogłaszającej się na stronie internetowej 3d-tarnawa.pl można zamówić realizację dowolnego projektu obejmującego wycięcie w trójwymiarze całościowej bryły lub też formy ażurowej, w zależności od potrzeb odbiorcy. Pracownicy wykonawcy są w stanie opracować plan wydruku, opierając się na wskazówkach zlecającego lub też odwzorowując przedstawiony przez niego prototyp. Realizator zapewnia, że efektywności pracy każdej z dostępnych na stanie drukarek nie można nic zarzucić. Gwarantuje terminowe wykonanie dowolnej ilości sztuk, z których każdy egzemplarz stanowi idealną kopię zatwierdzonej koncepcji.

Dostawca podkreśla, że zlecenie zewnętrznej firmie druku 3D z tak trudnego w obróbce materiału, jakim jest metal, to również spora oszczędność. Przedsiębiorca nie musi już inwestować w tokarki i obrabiarki. Nie potrzeba też zatrudniać osób z odpowiednimi kompetencjami do obsługi wspomnianych maszyn, co znacznie obniża koszty prowadzenia działalności. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://3d-tarnawa.pl
Numer telefonu: 509 509 678
Miejscowość: Jaworowa
Adres: Warszawska 97
Kod pocztowy: 05-090

Firma została dodana: 2022-09-24
Źródła:
https://3d-tarnawa.pl/solution/druk-z-metalu/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drukowanie_przestrzenne


Autor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa