Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

PPHU "BU-MOR"Szkolenia okresowe dla pracowników służby BHP stworzone przez praktyków


Przepisy BHP pomagają wyeliminować lub ograniczyć wypadki i urazy w miejscu pracy. Odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie powinien otrzymać każdy pracownik. Przeprowadzeniem tego typu treningu może zająć się pracodawca, jeśli tylko ma ku temu odpowiednie kompetencje. Zadanie można także powierzyć zewnętrznej firmie, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Należy do nich między innymi przedsiębiorstwo opisane pod adresem eszkoleniabhp.com.

Istnieje kilka rodzajów szkoleń z zakresu BHP. Wyróżnia się wśród nich kursy, w których udział biorą wszyscy nowi pracownicy, a także szkolenia przeznaczone dla kadry menadżerskiej. Te pierwsze są zwyczajowo nazywane programami orientacyjnymi i są organizowane dla nowo zatrudnionych pracowników, którzy muszą opanować podstawy z dziedziny BHP, zanim zaczną wykonywać swoje obowiązki. Te drugie z kolei są to zajęcia z zakresu kształcenia ustawicznego dla kierowników, nadzorców i managerów, którzy chcą zaktualizować swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w miejscu pracy, a także upewnić się, że podopieczni wiedzą, jak przestrzegać zasad BHP. Oferta wspomnianej wcześniej firmy obejmuje szkolenia okresowe dla pracowników służby BHP, a także kursy dostosowane do potrzeb nowych pracowników. Zajęcia są organizowane w trybie online, dzięki czemu mogą brać w nich udział klienci z różnych części kraju. Uczestnicy mają również dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów na specjalnie stworzonej do tego platformie. Przyswajają zatem wiedzę w dogodnym dla siebie czasie. Liczba podejść do egzaminu jest nieograniczona, a zaświadczenie wystawia się natychmiast po przejściu testu. Cały kurs został stworzony na podstawie odpowiednich podstaw prawnych, w tym rozporządzenia MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów BHP.

Sesje szkoleniowe są organizowane indywidualnie i grupowo. Im więcej osób bierze udział w szkoleniu, tym jego cena jest atrakcyjniejsza. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje certyfikat, który może zostać wysłany do niego pocztą.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://eszkoleniabhp.com/
Numer telefonu: 507 022 814
Miejscowość: Oświęcim
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600

Firma została dodana: 2022-10-20
Źródła:
https://eszkoleniabhp.com/szkolenie/internetowe-szkolenie-bhp-pracownikow-sluzby-bhpAutor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
ul. Adama Prażmowskiego 19E, 30399 Kraków
Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
toauto.center
ul. Zakopiańska 70A, 30418 Kraków