Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Ayming Polska Sp. z o.o.Kto może ubiegać się o ulgę na ekspansje?


Skuteczny marketing to dziś podstawa każdego biznesu bez względu na jego wielkość, zakres działalności oraz osiągane obroty. Dobrze przemyślana reklama generuje jednak znaczne koszty, co często okazuje się zaporą nie do przebicia dla wielu przedsiębiorców. Wolą oni skupić się na lokalnym rynku, który daje pewniejszy zysk niż zaryzykować inwestowanie na dalszych, nierzadko bardziej atrakcyjnych terenach z obawy przed koniecznością wysokich inwestycji w promocję swoich produktów i usług. Często stosowanym rozwiązaniem jest też wybieranie taniej, ale mało efektywnej formy marketingu, realizowanej przez osoby bez doświadczenia i odpowiednich kwalifikacji. Choć taki wybór nie obciąża mocno firmowego budżetu, to jednak nie sprawdza się, a nawet może przynieść wymierne szkody.

Obecnie przedsiębiorcy mogą skorzystać ze wsparcia przy planowaniu, wdrażaniu i badaniu skuteczności reklamy w swoim biznesie. Taką możliwość daje ulga na ekspansję, pozwalająca uzyskać odliczenie od podatku dochodowego kosztów poniesionych na promocję przez dane przedsiębiorstwo. Wymogi, jakie trzeba spełnić, by ubiegać się o takie zwolnienie, są dostępne na stronie internetowej ayming.pl.

Opłaty związane z marketingiem, jakie ciążą na właścicielu biznesu, mogą obejmować wydatki bieżące oraz długoterminowe. Warto uwzględnić oba typy, wypełniając wniosek o ulgę. Należy w nim ująć także wysokość wynagrodzeń kadry odpowiedzialnej w firmie za reklamę. W wielu zakładach dział promocji jest jednym z najlepiej opłacanych, gdyż pracodawcy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe przedstawienie produktów i usług na rynku, by zyskały one zainteresowanie odbiorców oraz korzystnie wybijały się na tle konkurencji.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.ayming.pl/
Numer telefonu: +48 22 330 60 00
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Jerozolimskie 63
Kod pocztowy: 00--69

Firma została dodana: 2022-10-19
Źródła:
https://www.ayming.pl/uslugi/innowacje/ulga-na-ekspansje/Autor wpisu: Ksawery Szulc


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa