Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

BUD-WENTWywietrzniki grawitacyjne - gdzie się sprawdzą?


Każdy projekt domu jednorodzinnego powinien uwzględniać nie tylko położenie stropów czy instalacji gazowej, kanalizacyjnej lub elektrycznej, ale też typ wentylacji. To właśnie od niej zależy jakość powietrza, dlatego jej wybór należy dokładnie przemyśleć. Do najchętniej nabywanych zalicza się konstrukcje grawitacyjne, odnajdujące się zarówno w obiektach parterowych, jak i piętrowych. Działają one nawet przy nieszczelnych lub uchylonych oknach i są do nabycia w niewygórowanych cenach. Wywietrzniki grawitacyjne wspomagają naturalną wentylację i wytwarzają podciśnienie, które jest niższe od ciśnienia panującego we wnętrzach, co wymusza odpowiedni ruch powietrza. Rozwiązanie to jest spotykane w starszym oraz nowoczesnym budownictwie.

Wielu inwestorów stawia na opisywane wywietrzniki ze względu na brak konieczności inwestowania w dodatkowe wentylatory. Ich sprzedażą zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Bud-Went, oferujący artykuły nienagannej jakości o wszechstronnym zastosowaniu i nieskomplikowanym montażu. Są one niepodatne na zniszczenia mechaniczne i odnajdują się niemalże w każdych warunkach. Sprawdzają się w obiektach, w których średnica kanałów wentylacyjnych wynosi co najmniej 160 milimetrów.

Wywietrzniki nie sprawiają problemów w konserwowaniu i czyszczeniu, dlatego zapewniają wydajność systemów. Zazwyczaj montuje się je na dachach w celu zwiększenia ciągu wentylacji, z wykorzystaniem siły wiatru oraz w łazienkach lub kuchniach. Konstrukcje zaprezentowane w katalogu mogą współpracować z silnikami prądów stałych, zasilanych z gniazdek jednofazowych, spotykanych w mieszkaniach lub domach. Firma zapewnia fachowe doradztwo klientom mającym wątpliwości i realizuje zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.bud-went.com.pl/
Numer telefonu: +48 61 815 50 79
Miejscowość: Biskupice
Adres: Graniczna 15A
Kod pocztowy: 62-007

Firma została dodana: 2022-11-01
Źródła:
https://www.bud-went.com.pl/Pl/oferta/wywietrzniki_dachowe/Autor wpisu: Konstanty Piotrowski


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno