Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

HS MEDICAL POLANDHeartsine Samaritan PAD – dlaczego warto go wybrać?


Defibrylator dostarcza wstrząs elektryczny do serca, doprowadzając do przywrócenia jego pracy. Urządzenie może być stosowane u dorosłych i dzieci, u których doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Wypór defibrylatora nie jest prosty. Powinien on spełniać szereg cech, takich jak na przykład łatwość w transporcie i przechowywaniu. Heartsine Samaritan PAD to doskonała opcja dla osób, które chcą mieć łatwy dostęp do urządzenia przywracającego krążenie. Jest mały, kompaktowy, lekki i można obsługiwać go jedną ręką. Posiada również zintegrowany akumulator, dzięki czemu może być ładowany w dowolnym miejscu i czasie.

Urządzenie jest przeznaczone do zapewnienia wsparcia w zakresie resuscytacji i defibrylacji do czasu przybycia personelu medycznego. Żeby pomóc osobie, u której doszło do ataku serca, należy wiedzieć, w jaki sposób obsługiwać defibrylator. W tym celu należy:

  • upewnić się, czy defibrylator jest w pełni naładowany przed użyciem,
  • sprawdzić, czy parametry życiowe pacjenta są stabilne;
  • usunąć przeszkody, które uniemożliwiały bezpośredni kontakt urządzenia ze skórą;
  • wykonać wstępne zabiegi resuscytacyjne, takie jak uciskanie klatki piersiowej i wentylacja za pomocą maski z zaworem workowym.

Poza tym należy pamiętać, że o skuteczności urządzenia decyduje często jego prawidłowe przechowywanie. Defibrylator powinien być na stałe umieszczony w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła lub substancji chemicznych. Wspomniane wcześniej urządzenie jest również proste w obsłudze dzięki temu, że cała komunikacja z użytkownikiem odbywa się przy użyciu jedynie kilku łatwych do odczytania symboli. Zostało one poddane wielokrotnym testom, które potwierdziły wysoką jakość jego działania, skuteczność oraz niezawodność. Poza tym korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne zarówno dla poszkodowanego, jak i osoby udzielającej pomocy. Model posiada ponadto specjalne elektrody, które na bieżąco dokonują zapisu EKG. Produkt został objęty gwarancją nadaną przez producenta, która wynosi aż cztery lata.

Defibrylator można zakupić w ofercie przedsiębiorstwa opisanego na stronie internetowej hsmedical.pl. W razie jakichkolwiek pytań kupujący mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony przedstawicieli firmy. Warto również pozostać na bieżąco z asortymentem, jako że jest on stale wzbogacany o nowe propozycje.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://hsmedical.pl/
Numer telefonu: 786 86 80 32
Miejscowość: Tychy
Adres: Fabryczna 45
Kod pocztowy: 43-100

Firma została dodana: 2022-11-05
Źródła:
https://hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-aed/samaritan-pad-350Autor wpisu: Konstanty Piotrowski


Działalności z tej samej branży

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. Kasztanowa 12, 42700 Lubliniec