Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaFilc samoprzylepny w rolce - gdzie się sprawdzi?


Taśmy filcowe, nazywane włókninowymi, cieszą się sporym uznaniem ze względu na odporność na wysokie temperatury, wilgoć, działanie silnych środków chemicznych oraz naciski. Są sprzedawane w rolkach różniących się od siebie długością, grubością, szerokością i odcieniem kolorystycznym. Tworzy się je z naturalnych oraz syntetycznych materiałów o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, które przed wystawieniem na sprzedaż są poddawane procesom spilśniania. Opisywane artykuły stanowią podstawę branży logistycznej, motoryzacyjnej oraz meblarskiej. Korzystają z nich ekipy budowlane, tworzące izolacje akustyczne oraz pracownicy firm przeprowadzkowych, chcący zabezpieczyć mienie klienta na czas transportu.

Filc samoprzylepny jest wygodny w użytkowaniu i cechuje się znakomitą przyczepnością do podłoża różnego typu. Sprawdza się w przypadku drewna, betonu, tworzyw sztucznych czy metalu i może być stosowany nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz. Nie niszczy się bowiem na skutek opadów atmosferycznych, ujemnych temperatur lub promieniowania UV, dzięki czemu przez lata zachowuje swoje właściwości. Niektórzy producenci oferują także taśmy z atestami spożywczymi, które mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Są one nietoksyczne i bezzapachowe, a na dodatek nie wpływają na smak jedzenia.

Wytwarzanie filcu wymaga sporych nakładów czasowych. Zazwyczaj najważniejszym surowcem jest wełna, która bywa zastępowana sierścią zwierząt hodowlanych. Alternatywnym rozwiązaniem są zamienniki, na które składają się mieszanki włókien naturalnych oraz sztucznych. Filc nie wymaga obszywania i wyróżnia się dużą sztywnością oraz szorstką fakturą. Skutecznie chroni przed hałasami z zewnątrz i cechuje się właściwościami higroskopijnymi.

Filc techniczny jest grubszy i bardziej wytrzymały w porównaniu do filcu dekoracyjnego. Firmą zajmującą się sprzedażą tego typu artykułów jest Eko-Tech. W jej asortymencie znajduje się niezawodny filc samoprzylepny w rolce, dostępny w niewygórowanych cenach, który można docinać zgodnie z własnymi potrzebami. Tworzy się z niego między innymi wykładziny dźwiękochłonne i izolacyjne, jak również podkładki pod meble, chroniące przed zniszczeniem podłóg. Niektórzy stosują go w formie uszczelek okiennych bądź drzwiowych, zabezpieczających przed uciekaniem ciepła z mieszkania lub domu.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://converting-tasm.pl
Numer telefonu: 343578624
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660

Firma została dodana: 2022-11-18
Źródła:
https://converting-tasm.pl/filc-techniczny/filc-samoprzylepny/Autor wpisu: Dominika Szymańska


Działalności z tej samej branży

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. Kasztanowa 12, 42700 Lubliniec