Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Kartophttps://producent.kartop.com.pl/ | Producenci opakowań kartonowych


Sprzedaż wysyłkowa w ostatnich latach zyskała bardzo na popularności. Korzystają z niej już nie tylko ludzie młodzi, przekonali się do niej wszyscy. Możliwość zamówienia wybranego towaru przez Internet, zapoznania się z opiniami innych kupujących, a następnie wskazania wybranego sposobu dostawy to tylko część zalet tej formy kupowania. Niestety zdarzają się jeszcze sprzedawcy, którzy nie przywiązują należytej wagi do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłek, co może prowadzić do uszkodzenia, a nawet zniszczenia towaru.

Aby tego uniknąć, dobrze jest skorzystać z opakowań specjalnie do tego przeznaczonych. Są one wystarczająco sztywne, by się nie pozaginać, oraz wytrzymałe, by nie przemoknąć, jeśli paczka będzie miała styczność z wilgocią. Producenci opakowań kartonowych stale poszerzają swoje oferty, dzięki czemu każdy sprzedawca może dobrać to najlepsze dla konkretnego towaru. Najpopularniejsze są klasyczne pudełka kartonowe – decydując się na nie, wystarczy wybrać kształt i gabaryt.

Firma Kartop proponuje jednak coś więcej – świetny sposób na zindywidualizowanie opakowania. Jest to nie tylko kwestia estetyki, ale i dodatkowa reklama. Chodzi mianowicie o wykonanie nadruku, na przykład zawierającego logo firmy, jej hasło reklamowe czy jakąś ciekawą grafikę. Dzięki temu paczka wygląda dużo bardziej profesjonalnie i na pewno każdy klient zwróci na nią uwagę. Kolejną opcją jest przygotowanie pudełek kolorowych – te przydadzą się nie tylko do opakowania przesyłek, ale mogą też zyskać drugie życie i być wykorzystane do przechowywania w domu. Osoby dbające o środowisko i starające się żyć zgodnie z zasadą zero waste, zapewne chętnie dadzą takim kartonom drugie życie.

Oczywiście producenci kartonów dają też duży wybór jeśli chodzi o sztywność czy rodzaj tektury. Czasem potrzebne jest wyjątkowo mocne pudło – wówczas warto postawić na tekturę pięciowarstwową. Dodatkowe warstwy dają gwarancję, że zakup dotrze do oczekującego w nienaruszonym stanie. Dobre własności zabezpieczające ma też tektura falista.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Numer telefonu: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800

Firma została dodana: 2019-03-26
Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/opakowaniaAutor wpisu: Oliwia Sokołowska


Działalności z tej samej branży

Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań