Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

bioArcus Sp. z o.oJak działa filtr z węglem aktywnym?


Filtry węglowe to nowocześnie opracowane, naturalne środki, wykorzystywane do oczyszczania powietrza w wielu zakładach przemysłowych. Ich głównym zadaniem jest wchłanianie brzydkich zapachów oraz lotnych związków organicznych. Te dwie grupy zanieczyszczeń są szczególnie szkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska. Dlatego firma bioArcus zdecydowała się na sprzedaż takich wyrobów, wskazując na ich korzystne właściwości, przywracające równowagę. Wydajne, węglowe filtry powietrza mają parametry umożliwiające pełne wchłanianie odorów, równocześnie pozostając nieszkodliwymi dla otoczenia. Dlatego ich założenie nie wiąże się z żadnymi negatywnymi skutkami. 

Każdy filtr z węglem aktywnym działa wszechstronnie, co oznacza, że pozwala pozbyć się zarówno substancji zasadowych, jak i kwaśnych. Materiały filtrujące umożliwiają osiągnięcie wysokiej skuteczności w oczyszczaniu. Takie produkty sprawdzają się głównie w oczyszczalniach ścieków oraz w przepompowniach. Każdy filtr można pod kątem cech użytkowych dopasować do potrzeb i warunków panujących w wybranym zakładzie. 

Eksperci zajmujący się sprzedażą filtrów doradzą w doborze, biorąc pod uwagę czynniki takie jak: 

  • aktualnie stężenie zanieczyszczenia powietrza,
  • skład oczyszczanych gazów, 
  • zakres występujących temperatur. 

Poziom węgla aktywnego dopasowany na indywidualnych zasadach pozwala otrzymać zadowalające rezultaty. Specjaliści zajmujący się produkcją filtrów dokładnie wyjaśniają zainteresowanym przedsiębiorcom, jakie procesy chemiczne zachodzą, gdy węgiel aktywny wejdzie w reakcję z zanieczyszczeniami i na czym bazuje ich usuwanie. Zaprezentowane zostaną również informacje na temat sposobu montażu filtra oraz tego, jakie efekty są spodziewane i w jakim czasie. Kiedy potencjalni użytkownicy wyrobów oczyszczających z tej kategorii będą mieć jeszcze dodatkowe pytania, mogą spodziewać się, iż uzyskają stosowne odpowiedzi. Kompleksowy wpływ głównego składnika każdego z filtrów umożliwia szybkie oddziaływanie w określonym środowisku pracy. Dlatego tak ważne jest to, aby filtr był dopasowany na podstawie indywidualnych wyznaczników. Im większe będzie stężenie węgla w filtrze, tym lepsze rezultaty można otrzymać. Złoże filtracyjne tego typu doskonale sprawdza się w większych systemach, usuwając z wody nawet do 99% zawiesin różnego rodzaju. 

 Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://bioarcus.pl
Numer telefonu: 22 654 05 75
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741

Firma została dodana: 2022-12-07
Źródła:
https://bioarcus.pl/filtry-weglowe-i-chemiczne/
https://techlogy.pl/artykul/jak-dzialaja-filtry-weglowe


Autor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa