Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

IMC Centrum ZdrowiaJoga organizowana we Wrocławiu - jakie zalety regularnych ćwiczeń?


Regularna aktywność fizyczna korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Podczas wysiłku zwiększa się produkcja hormonów szczęścia. Endorfiny powstające w przysadce mózgowej dodają energii i pozytywnie nastrajają do życia. Trening usprawnia funkcjonowania układu nerwowego i poprawia zdolności poznawcze. Jest doskonałym sposobem na podniesienie samooceny oraz wyszczuplenie sylwetki. Osoby, które regularnie ćwiczą, cieszą się elastycznym i sprawnym ciałem oraz doskonałym zdrowiem fizycznym. 

Ruch redukuje stres, usprawnia pracę systemu immunologicznego, spowalnia proces starzenia się organizmu i poprawia jakość snu. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozytywnie wpływają na ciało i emocje. Na stronie internetowej centrumimc.pl znajduje się oferta placówki we Wrocławiu, gdzie organizowana jest joga. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli są zawsze dostosowane do możliwości uczestników. Cieszą się dużą popularnością wśród seniorów oraz ludzi narażonych na duży stres. Podczas ćwiczeń należy zwracać uwagę na spokojny oddech. W ofercie znajdują się treningi dla osób początkujących i  zaawansowanych. Zwiększają elastyczność ciała, wzmacniają mięśnie i przyczyniają się do poprawy samopoczucia. Uczestnicy mogą poznać techniki prawidłowego oddechu. Zajęcia są bardzo różnorodne i ciekawe. Sprawdzą się w przypadku osób, które cierpią na różne schorzenia narządu ruchu, pogorszone samopoczucie, napięcia mięśniowe oraz problemy ze snem. Udział w zajęciach jogi nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczy zaopatrzyć się w matę do ćwiczeń oraz wygodną odzież, która nie krępuje swobody ruchu. 

Brak energii, rozdrażnienie i bezsenność to sytuacje, kiedy pomocna może okazać się aktywność fizyczna. Joga to dyscyplina ogólnorozwojowa, która przynosi wiele korzyści. Dzięki niej można odzyskać spokój wewnętrzny i dobry nastrój. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na duży stres, niepokój i dolegliwości bólowe. Medytacja i wykonywanie powolnych ruchów obniża ciśnienie krwi i relaksuje. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://centrumimc.pl
Numer telefonu: 730 597 597
Miejscowość: Żerniki Wrocławskie
Adres: Strzelińska 41
Kod pocztowy: 55-010

Firma została dodana: 2022-12-15
Źródła:
https://centrumimc.pl/terapia/joga-iyengara/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Joga
https://telewizjaobywatelska.org.pl/joga-we-wroclawiu-samodzielnie-czy-na-zajeciach/


Autor wpisu: Izabela Kalinowska


Działalności z tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29, 50123 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików