Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Rolety KatowiceSklep z roletami w Katowicach - co proponuje?


Rolety to praktyczne osłony okienne spotykane w budynkach prywatnych i publicznych. Są alternatywą dla żaluzji i występują w wielu odcieniach kolorystycznych. Tworzy się je z wytrzymałych tkanin, które nie przepuszczają promieni słonecznych i zwiększają prywatność lokatorów, ponieważ chronią przed spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów. Używają ich chętnie osoby pracujące przy komputerach, oglądające telewizję lub udające się na popołudniową drzemkę. Ze względu na uniwersalny charakter z łatwością wpasowują się w każdą stylistykę wnętrz i tworzą z nimi spójną całość. Ich zaletą jest nieskomplikowany i bezinwazyjny montaż, który nie zajmuje dużo czasu i nie wymaga kontaktowania się z fachowcami.

Do najpopularniejszych zalicza się osłony gładkie w stonowanych kolorach, takich jak beże czy zielenie. Niektórzy producenci proponują rolety dzień-noc w charakterystyczne poziome pasy, ułatwiające regulację zaciemnienia pomieszczenia. Są one łatwe w obsłudze, ponieważ po pociągnięciu za sznurek tkanina zostaje nawijana na niewielkie rolki. Produkuje się je z poliestru, nieco rzadziej z juty, czyli wytrzymałych materiałów, które nie płowieją pod wpływem słońca, a utrzymanie ich w czystości jest łatwe.

Zazwyczaj rolety są sterowane manualnie, choć niektórzy producenci oferują modele elektryczne, sprzedawane z pilotem lub wymagające montażu przycisków naściennych. Te i wiele innych osłon udostępniono na stronie rolety-katowice.com, należącej do firmy w Katowicach. Rolety, jakie proponuje, to estetyczne osłony spotykane w wielu gospodarstwach domowych, które zmniejszają ryzyko nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń wiosną lub latem i chronią przed koniecznością częstego włączania klimatyzatorów, co przekłada się na oszczędności.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://rolety-katowice.com
Numer telefonu: (10) 345 234343
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al.Jerozolimskie 1
Kod pocztowy: 00-500

Firma została dodana: 2022-12-27
Źródła:
https://rolety-katowice.com/Autor wpisu: Dominika Szymańska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa