Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPodsufitka – do czego służy i gdzie zamówić?


Odpowiednie zabezpieczenie dachu jest bardzo ważne. Bez funkcjonalnego systemu rynnowego deszczówka nie będzie odprowadzana, co może doprowadzić do uszkodzenia struktury. Poza tym warto rozważyć montaż podbitki dachowej. Co warto wiedzieć na jej temat?

Podsufitka to dodatkowy element, który nie tylko sprawia, że dach prezentuje się dobrze, ale i pełni ważną funkcję, mianowicie chroni konstrukcję przed zwierzętami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, wiatr. Warto zaznaczyć, że nie musi być stosowana w przypadku, gdy krokwie i inne drewniane części są poprawnie zaimpregnowane, jednak jej instalacja zmniejsza częstotliwość przeglądów technicznych i wydatków związanych z konserwacją. Dodatkowo wpływa korzystnie na parametry cieplne, ponieważ ogranicza swobodny przepływ powietrza do wnętrza dachu. Z tego względu jest dobrym rozwiązaniem w domach drewnianych i energooszczędnych. Pełni również funkcję wentylacyjną dzięki małym otworom umieszczonym w panelach. Podsufitkę montuje się na okapie na zewnątrz budynku, tak aby przysłaniała wystające elementy struktury (więźba dachowa, krokwie).

Firma Galeco oferuje doskonałej jakości podbitki dachowe oraz systemy rynnowe przeznaczone do różnego typu budynków. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży podmiot bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach.

W asortymencie znajduje się nowoczesna podsufitka dekoracyjna typu siding. Konstrukcja jest łatwa w montażu i lekka, więc może być zakładana nawet na delikatne elementy dachu. Nadaje się do każdego rodzaju okapu dachowego. Poza tym charakteryzuje się wyjątkową trwałością, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie wymaga konserwacji. Wszystkie sprzedawane przez przedsiębiorstwo artykuły są objęte gwarancją.

Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą w doborze odpowiedniego rozmiaru produktu. Wybór tej firmy to dobra decyzja.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://galeco.pl/
Numer telefonu: 668 476 041
Miejscowość: Balice
Adres: Uśmiechu 1
Kod pocztowy: 32-083

Firma została dodana: 2023-01-05
Źródła:
https://galeco.pl/produkty/podsufitka-galeco-novaAutor wpisu: Ksawery Szulc


Działalności z tej samej branży

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
ul. Adama Prażmowskiego 19E, 30399 Kraków
Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
toauto.center
ul. Zakopiańska 70A, 30418 Kraków