Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

CZP Premium Mariusz SzeflerRęczniki papierowe ZZ – dlaczego warto je zamówić?


Ręczniki papierowe to niezbędne wyposażenie w każdym domu i biurze. W wersji ekologicznej są one produkowane z odpadów papierowych. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw, zwłaszcza tych, które chcą uchodzić za proekologiczne. Ponadto produkty pochodzące z recyklingu odznaczają się niższą ceną, dlatego mogą być wykorzystywane przez firmy chcące zaoszczędzić wydatki.

Papier z recyklingu powstaje z dwóch typów odpadów: przedkonsumenckich i pokonsumenckich. Te pierwsze są to materiały, które były już używane w procesach produkcyjnych, ale nie były wystarczająco dobre do wykorzystania ich w gotowym produkcie. Postkonsumenckie odpady pochodzą z kolei z odpadów wytworzonych przez konsumentów, takich jak gazety, opakowania oraz pudła. Centrum Zaopatrzenia Papiernictwa do produkcji stosuje starannie wyselekcjonowane materiały. Wśród propozycji znajdują się ręczniki papierowe ZZ, których nazwa pochodzi od ich kształtu, jako że układają się one charakterystyczne zygzak. Przydają się na co dzień w wielu gospodarstwach domowych, zwłaszcza w trakcie porządków lub prac remontowych. Mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, jako że nie zawierają żadnych chemicznych dodatków. Do całkowitego wysuszenia rąk wystarczy zaledwie kilka listków. Można zamówić je w szarej lub białej kolorystyce. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty potwierdzające ich wysoką jakość. Firma dopasowuje właściwości produktu końcowego do oczekiwań zamawiających. Zapewnia także niezwykle atrakcyjne ceny, jako że działa w pełni bez pośredników. Jej wyroby trafiają na rynki wschodnie i zachodnie. Wśród krajowych odbiorców znajdują się przede wszystkim różnego rodzaju firmy sprzątające, restauracje oraz hotele. W standardowej wersji jedno opakowanie ręczników składa się z 4000 listków. Papier jest ułożony w ten sposób, aby możliwe było jego natychmiastowe użycie.

Warto zapoznać się również z innymi produktami znajdującymi się w ofercie. Wśród propozycji znajduje się ekologiczny papier toaletowy z celulozy lub makulatury. Osoby szukające produktów odznaczających się przede wszystkim wysoką wydajnością, powinny zainteresować się tzw. jumbo rollami. W asortymencie można zakupić ręczniki papierowe o wysokim poziomie chłonności. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://czppremium.pl/
Numer telefonu: 607 042 741
Miejscowość: Golub-Dobrzyń
Adres: Białkowo 39A
Kod pocztowy: 87-400

Firma została dodana: 2022-12-27
Źródła:
https://czppremium.pl/reczniki-zz/Autor wpisu: Nina Sikorska


Działalności z tej samej branży

Zwiedzaj Toruń
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
Wycieczkownia
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo