Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Ziobrowski Tax & LawGdzie szukać w Katowicach adwokata, którego domeną są sprawy cywilne?


Przekrój spraw regulowanych przez prawo cywilne jest bardzo szeroki. Obejmuje również wszelkie zależności między podmiotami prywatnymi a gospodarczymi. Ustawa Kodeks cywilny ma zastosowanie w przypadku wystąpienia konfliktu lub innej sytuacji wymagającej wdrożenia rozwiązań prawnych zachodzącej między powiązanymi w sposób materialny i niematerialny stronami. 

Aby rozpocząć całą procedurę, konieczne jest przede wszystkim określenie przedmiotu sporu oraz powołanie się na odpowiedni paragraf. Znajomość treści wspomnianej ustawy jest dla wielu osób problematyczna, zarówno z uwagi na znaczny zakres tematyczny, jak i pojawiające się cyklicznie aktualizacje. Dlatego rozwiązaniem może być skorzystanie z pomocy prawnika. 

O takie wsparcie mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele biznesowi. Adwokat działa, stawiając na pierwszym miejscu ochronę interesów swojego klienta, bez względu na jego status. Może występować jako jego doradca bądź reprezentant, operując w granicach wyznaczonych przez udzielone mu pełnomocnictwo. 

Poszukując pomocy prawnej, najlepiej jest skorzystać z usług lokalnych biur. Obecnie jednak nie jest to wymóg konieczny, gdyż istnieje też opcja wsparcia, jakie może zaproponować wirtualny adwokat. Sprawy cywilne mieszkańcy Katowic lub innych polskich miast mogą zlecić kancelarii Ziobrowski Tax&Law, mającej swoją główną siedzibę  Warszawie, ale jej kadra świadczy również porady online. W swojej pracy bazują na znanych formach kontaktu z klientem, czyli popularnych platformach pozwalających na przesył w czasie rzeczywistym zarówno obrazu, jak i dźwięku. Zastosowane technologie umożliwiają też przekazywanie danych w formie plików tekstowych oraz głosowych.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://jztl.pl/
Numer telefonu: 601813339
Miejscowość: Warszawa
Adres: Plac Grzybowski 10
Kod pocztowy: 00-104

Firma została dodana: 2023-01-10
Źródła:
https://jztl.pl/sprawy-cywilne-warszawa/Autor wpisu: Konstanty Piotrowski


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa