Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Ekoprodethttps://www.ekoprodet.pl/ • Audyt efektywności energetycznej


Od kilku lat zainteresowanie zagadnieniami ekologicznymi rośnie. Coraz więcej ludzi próbuje wprowadzać do swojego życia różne zmiany, które pozwalają na oszczędność energii, a przez to i pomoc dla środowiska.

Świadome korzystanie z najnowszych osiągnięć technologicznych może sprawić, że domy mieszkalne lub inne budynki użyteczności publicznej czy biura, staną się o wiele tańsze w eksploatacji oraz ogrzewaniu. Jest to rozwiązanie skierowane zarówno do klientów indywidualnych, spółdzielni mieszkaniowych, architektów, jak i gmin, instytucji państwowych czy dużych inwestorów, którym zależy na wprowadzeniu ekologicznych i ekonomicznych innowacji do swoich projektów budowlanych.

Firma „Ekoprodet” posiada szeroki zakres usług, w którym zawiera się profesjonalne doradztwo, audyt efektywności energetycznej dla przedsiębiorstw i budynków, audyt remontowy czy elektryczny, a także pomoc w projektowaniu domów pasywnych oraz pomoc w uzyskanie dofinansowania dla budownictwa energooszczędnego.

Kierowanie się wskazówkami specjalistów pozwoli każdemu na maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie dają najnowsze osiągnięcia w zakresie oszczędności i racjonalnego zarządzania energią. Pracownicy firmy nie tylko wybiorą najkorzystniejsze rozwiązanie dla danego klienta, ale przygotują ofertę biorącą pod uwagę jego możliwości finansowe oraz indywidualne wymagania.

Warto mieć na uwadze, że już na poziomie tworzenia projektu danego budynku można podjąć kluczowe decyzje dotyczące ceny jego późniejszej eksploatacji i ogrzewania. Znajomość systemów ociepleń, dobrej jakości materiałów budowlanych, dobranie odpowiedniego systemu ogrzewania do powierzchni budynku, rozmieszczenie okien, drzwi i balkonów, aby zminimalizować wykorzystanie klimatyzacji czy powstawanie mostków cieplnych. To wszystko można osiągnąć dzięki kierowaniu się wiedzą i doświadczeniem fachowców.

Domy pasywne czy różnego typu domy energooszczędne to nie tylko nowoczesny i modny design, ale i inwestycja w przyszłość, dlatego warto wziąć pod uwagę zdanie profesjonalistów.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ekoprodet.pl/
Numer telefonu: 61 874-06-81
Miejscowość: Poznań
Adres: Os. Rusa 45
Kod pocztowy: 61-245

Firma została dodana: 2019-03-15
Źródła:
https://www.ekoprodet.pl/Autor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań