Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

KLIMATESTJakie parametry sprawdzają komory klimatyczne?


Niektóre z wyrobów z branży przemysłowej domagają się dokładnego sprawdzenia zanim zostaną oddane do użytku. Dlatego tak ważne jest to, żeby wcześniej były przetestowane w optymalnych warunkach. W tym celu sprawdzają się na przykład komory klimatyczne, w jakich panują warunki umożliwiające wprowadzenie optymalnego: 

  • poziomu naświetlenia,
  • promieniowania ultrafioletowego, 
  • zakresu temperatur, 
  • stopnia wilgotności. 

Producent Klimatest oferuje kilka rodzajów komór klimatycznych, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może wybrać dokładnie taką, która spełni jego oczekiwania użytkowe. Właściwości każdej komory są szczegółowo opisane. Można również od pracowników firmy dowiedzieć się wszystkiego na temat działania każdej z takiej konstrukcji i dopasować model odpowiedni do spodziewanego zastosowania. 

Urządzenia umożliwiające sterowanie temperaturą i wilgotnością sprawdzają się tam, gdzie istotne jest utrzymanie optymalnych warunków, by móc wywnioskować, jak dana próbka będzie funkcjonowała w określonym środowisku. Dodatkowo można też przewidzieć, przez jaki czas dany materiał będzie nadawał się do wykorzystania bez jakichkolwiek usterek albo jaka będzie jego żywotność.

Możliwość testowania dowolnych produktów w komorze klimatycznej jest tym, z czego warto skorzystać, jeśli na przykład produkuje się elementy, które mają cechować się podwyższonym poziomem wytrzymałości. Poza pomiarem wilgotności i temperatury sprawdzane są też inne parametry. Dobór komory jest zawsze kwestią indywidualną, zależną przede wszystkim od tego, do jakich celów ma ona być zastosowana. Klient decyduje, czy ma to być na przykład konstrukcja klasyczna, czy z ultradźwiękami. Doradcy również wskazują mu, co może wytypować. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.klimatest.eu
Numer telefonu: +48713540680
Miejscowość: Wrocław
Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 5C
Kod pocztowy: 52-204

Firma została dodana: 2023-01-24
Źródła:
https://www.klimatest.eu/katalog/Komory_klimatyczneAutor wpisu: Izabela Kalinowska


Działalności z tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29, 50123 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików