Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

TRAK S.J.Na czym polega serwis serwonapędów Omron?


Na systemy automatyki przemysłowej składają się między innymi serwonapędy, czyli układy wykonawcze, odpowiedzialne za działanie podzespołów maszyn. Stanowią one podstawę wielu gałęzi przemysłu. Odgrywają istotną rolę przede wszystkim w robotyce, maszynach włókienniczych oraz obrabiarkach CNC, ponieważ zapewniają szybszą, dokładniejszą i efektywniejszą pracę, dzięki czemu przedsiębiorcy nie są narażeni na straty, a ponadto mogą pomnażać swoje zyski. Serwonapędy wspomagają działanie zaawansowanych technologicznie maszyn i są wykorzystywane do porcjowania i pakowania produktów, przenoszenia towarów na niewielkie odległości, dokręcania wkrętów, wiercenia, cięcia oraz perforowania.

Niejednokrotnie zdarza się, że na skutek częstej eksploatacji serwonapędy ulegają uszkodzeniom. Samodzielne próby naprawy kończą się często niepowodzeniem, dlatego część osób podejmuje decyzję o wezwanie fachowców. Specjaliści rozpoczynają pracę od rozpoznania usterki i przeprowadzenia diagnostyki modułów wykonawczych, zasilania oraz układów chłodzenia i komunikacji. Przyglądają się komponentom półprzewodnikowym oraz biernym i podejmują się czyszczenia poszczególnych części, przy użyciu nowoczesnych myjek ultradźwiękowych. Urządzenia te pracują w trudnych warunkach, dlatego zabrudzenia nie należą do rzadkości.

Te i wiele innych usług świadczy przedsiębiorstwo Trak, oferujące serwis serwonapędów Omron. Jego przedstawicielom można zlecić naprawę układów pomiarowych i chłodzenia, przetwornic niskiego napięcia, laminatów oraz modułów. Wymieniają też wentylatory, synchronizują silniki, montują nowe podzespoły i pracują z urządzeniami mającymi problemy ze swobodnym przemieszczaniem wałów jednostki lub utrzymaniem odpowiedniej prędkości.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.trak.com.pl/
Numer telefonu: 61 87 97 115
Miejscowość: Poznań
Adres: os. Stare Żegrze 50
Kod pocztowy: 61-249

Firma została dodana: 2023-02-12
Źródła:
https://www.trak.com.pl/naprawa-sterownikow-plc/Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno