Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Sadzonki.info.plJaka firma oferuje sadzonki roślin sprzedawanych w multiplatach?


Chcąc zabezpieczyć swojej firmie odpowiednią ilość sadzonek roślin na okres wiosenny, wielu właścicieli sklepów ogrodniczych rozgląda się za ofertami rzetelnych producentów. Poszukują oni zarówno tych roślin, które od wielu lat cieszą się popularnością, jak i nowości, oczekując od kontrahenta dobrej jakości materiału w przystępnych cenach. Wielu klientów indywidualnych rozgląda się za sadzonkami, dlatego warto pomyśleć o wzbogaceniu asortymentu.

Chcąc nawiązać współpracę z firmą mającą wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży, warto zainteresować się ofertą firmy Plan Trade S.C. Działa ona w branży od kilkudziesięciu lat, współpracując z producentami z kraju oraz z zagranicy. Jej sadzonki cechują się wyjątkową odpornością na choroby grzybowe oraz na niekorzystne warunki klimatyczne. Zostały one starannie wyselekcjonowane i pielęgnowane. Wiele z nich, o specyficznych cechach, pochodzi z hodowli "in vitro".

Firma przyjmuje zamówienia hurtowe zarówno od sklepów, jak i od producentów, którzy pragną rozmnażać dalej zakupione rośliny. Ponieważ jej materiał zawsze jest doskonałej jakości, kontrahenci darzą ją zaufaniem. Jej specjaliści chętnie udzielają wszelkich fachowych rad na temat opieki nad poszczególnymi roślinami. Na stronie firmy można znaleźć bogaty katalog zmieniający się w ciągu roku, dlatego poszukując rzadkich roślin, aby wzbogacić asortyment sklepu, warto tam dość często zaglądać.

Przedsiębiorstwo to, to specjalista w dystrybucji sadzonek nie tylko roślin ozdobnych, ale także materiału nasadzeniowego, kooperujący z producentami z kraju i z zagranicy. Realizuje zamówienia w ciągu tygodnia daty zatwierdzenia dostępności danego artykułu, sprzedając sadzonki w multiplatach i w doniczkach na paletach. W zależności od wielkości zamówienia rośliny wysyłane są kurierem lub dostarczane na europaletach lub na wózkach CCC własnym transportem firmy. Wszystkie oferowane roślinki wysyłane są do klienta ze specjalnym paszportem obowiązującym w Unii Europejskiej.

W jej asortymencie są także rośliny dostępne niejako od ręki w ilościach hurtowych, w tym m.in.

  • krzewy i drzewa owocowe,
  • tuje i świerki,
  • rośliny zimozielone,
  • wrzosy

i mnóstwo innych. Poza sprzedażą roślin firma ta specjalizuje się także w przewozie sadzonek na trasie Polska - Holandia i Holandia-Polska oraz w nasadzaniu dużych drzew.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://sadzonki.info.pl
Numer telefonu: 505 014 433
Miejscowość: Bronisze
Adres: Poznańska 98
Kod pocztowy: 05-850

Firma została dodana: 2023-02-11
Źródła:
https://sadzonki.info.pl/Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa