Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AirFresh Sp. z o.o.Airfresh Artur Piotrowki • Zapachy samochodowe


Firma AirFresh to nie tylko miejsce, gdzie można zlecić wykonanie "choinek zapachowych" do samochodu, ale również innych zawieszek z odpowiednio wcześniej dobranym zapachem. Oczywiście każda zawieszka może być spersonalizowana i wykonana w niemal dowolnym kształcie. Proponowane zapachy samochodowe z pewnością spełnią oczekiwania wymagających klientów, którzy:

  • poszukują produktów w konkurencyjnych cenach,
  • potrzebują sprawdzonego wykonawcy ich zlecenia,
  • pragną zrealizować wymagający projekt zawieszek.

Proponowana firma realizująca zamówienia skupia się na dopracowaniu wszystkich swoich artykułów do perfekcji. Dzięki temu zamawiający może mieć gwarancję najwyższej jakości artykułów w przystępnej cenie. Oczywiście każda z zawieszek będzie wykonana w niemal dowolnym kształcie, co daje możliwość zaprojektowania zapachu do samochodu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Zawieszka z logo lub nadrukiem pozwoli stworzyć dodatkowy nośnik promocji, który można zamocować na haczyku lub gumeczce w każdym pojeździe. Takie gadżety reklamowy są jednymi z chętniej wybieranych przez inwestorów z tego względu, że jest są tanie przy naprawdę dużych korzyściach reklamowych. Pośród dostępnych zapachów "choinek odświeżających powietrze" można wyróżnić podstawowe (black ice , wanilia, new car, ocean, lawenda, truskawka, cytryna, green lemon, verbena) oraz bardziej wyszukane zapachy znanych perfum na rynku.

Pośród metod druku można wymienić druk offsetowy, dwustronny przy dowolnej ilości kolorów, druk bezpośrednio na chłonnej śnieżnobiałej celulozie 2 mm. Przy zamówieniu można mieć pełną gwarancję szybkiej realizacji zamówienia bez konieczności przepłacania. Firma może zapewnić naprawdę dogodne warunki współpracy, jak i pozwolić na jednorazowe zamówienie. W razie jakichkolwiek pytań należy telefonować lub pisać do działu obsługi klienta. Pozwoli to na opracowanie najlepszych warunków skorzystania z dogodnej oferty projektowania i tworzenia zapachów do pojazdów z własnym logo firmy. Pakowanie takich artykułów odbywa się sprawnie i daje pewność zamknięcia zapachu na długo przed zawieszeniem go w samochodzie.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://airfresh.pl/
Numer telefonu: 535140030
Miejscowość: Kielce
Adres: Olszewskiego 36
Kod pocztowy: 25--66

Firma została dodana: 2019-03-26
Źródła:
https://airfresh.pl/oferta/zawieszki-zapachowe-z-grafika-klientaAutor wpisu: Jerzy Michalak


Działalności z tej samej branży

Skypack Maszyny Pakujące
ul. Olszewskiego 36, 25-416 Kielce
Serwis-Szyb
ul. Czartoszowy 39, 26070 Łopuszno
KG Motus
ul. Sielec 20, 28200 Staszów