Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

SANKRASANKRA • Metki do ubrań


Na co dzień większość ludzi nie zwraca raczej uwagi na metki i wszywki odzieżowe, chyba iż są one tak wszyte, że drażnią ciało podczas noszenia ubrań. Czy zastanawiali się czasem Państwo, dlaczego tak się dzieje, że jedne metki podrażniają ciało, a inne nie? Z pewnością dużo zależy od sposobu ich wszycia, ale nie tylko. Równie dużo, a może i więcej, zależy od materiałów, z jakich wykonane zostały metki do ubrań. Wie o tym dobrze firma SANKRA, która od blisko 30 lat funkcjonuje na rynku i specjalizuje się właśnie w produkcji:

  1. metek,
  2. wszywek
  3. etykiet.

Rekomendowana firma nie tylko zajmie się seryjną produkcją etykiet czy naszywek, ale na zlecenie klienta może je też zaprojektować, uwzględniając wszystkie wskazówki i wytyczne zleceniodawcy, ale także wszystkie aktualne wymogi, dotyczące właściwego oznaczenia ubrań i wyrobów odzieżowych przeznaczonych na sprzedaż. Rekomendowany producent dba o jakość swoich wyrobów, dlatego współpracuje tylko z uznanymi dostawcami, którzy gwarantują, że materiały do stworzenia oryginalnych naszywek i znaków firmowych będą starannie wyselekcjonowane i najlepszej jakości. Osobom postronnym może się wydawać, że w przypadku metek nie ma to większego znaczenia, ale jest dokładnie odwrotnie i producenci odzieży, zwłaszcza tej markowej, dobrze o tym wiedzą. Żaden z nich nie może sobie pozwolić na to, aby było widać dysonans między jakością ubrań a wyglądem metki czy też wszywki, wszystko musi ze sobą współgrać, idealnie do siebie pasować i być solidnie wykonane.

Wszystko po to, aby informacje na metkach, np. nie uległy spraniu już po kilku praniach odzieży, bo niejednokrotnie to właśnie zastosowanie się do wskazówek co do metody konserwacji może sprawić, że odzież zachowa swój idealny wygląd i posłuży użytkownikom przez długie lata.

Podjęcie współpracy z rekomendowaną firmą daje gwarancję, że wszystko będzie wykonane zgodnie z oczekiwaniami i według najwyższych standardów. W katalogu firmy są wszywki żakardowe czy też wykonane w technologii druku HOT STAMP. Poza tym można zamówić również przywieszki kartonowe.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.sankra.com.pl/
Numer telefonu: 42 632 35 58
Miejscowość: Łódź
Adres: Ogrodowa 72
Kod pocztowy: 91-071

Firma została dodana: 2019-04-05
Źródła:
https://www.sankra.com.pl/Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź
EL-PUK Sp. z o. o.
ul. Kościelna 15, 95050 Konstantynów Łódzki