Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

SEBKENPlac zabaw dla dzieci - drewniany czy metalowy?


Decyzja o postawieniu w przydomowym ogrodzie placu zabaw dla dzieci pociąga za sobą konieczność wyboru materiałów, z których poszczególne konstrukcje będą wykonane. Starając się zachować estetyczny wygląd otoczenia, warto postawić na elementy drewniane. Są mniej trwałe niż modele ze stali, jednak przy odpowiedniej konserwacji również przetrwają wiele lat.

Zarówno metal, jak i drewno są wykorzystywane w produkcji huśtawek, zjeżdżalni czy domków dla dzieci, jakie przedstawia w swojej ofercie sprzedażowej firma 4S Maksymilian Szułcik. Dzięki temu dostawca jest w stanie zagwarantować oczekiwany wygląd konstrukcji, a także stabilność i wytrzymałość poszczególnych części. Sprawia to, że propozycja jest warta uwagi. Jej atutem jest też przystępna cena. Wiele produktów można znaleźć w strefie promocji. Kadra dba, by na stronie regularnie pojawiały się też nowości. 

Plac zabaw (drewniany) dla dzieci sprawdzi się nawet na niewielkim podwórku. Można go dowolnie rozbudowywać, uwzględniając potrzeby rosnącego dziecka. Konstrukcja nadaje się także do przemalowania. Jest to świetny sposób, by dopasować wygląd poszczególnych elementów do koloru elewacji domu lub do innych zdobień postawionych w ogrodzie.

Dostawca na swojej stronie dzieli się z klientami poradami na temat właściwej konserwacji placu zabaw oraz kwestiami, jak właściwie przygotować podłoże pod wybrane konstrukcje. Skorzystanie z podpowiedzi pozwala zwiększyć bezpieczeństwo dziecka oraz przedłużyć wytrzymałość zakupionych huśtawek, domków czy zjeżdżalni. Dzięki zastosowaniu metalowych wkrętów łatwo jest je rozmontować przed okresem jesienno-zimowym i przenieść w suche miejsce, zapobiegając tym samym zbyt szybkiemu rozsychaniu się drewna. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sebken.pl/
Numer telefonu: 95 74 31 232
Miejscowość: Trzciel
Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31
Kod pocztowy: 66-320

Firma została dodana: 2023-03-14
Źródła:
https://sebken.pl/Autor wpisu: Klara Kaźmierczak


Działalności z tej samej branży

Węgier Glass
ul. Szklarska 39, 68200 Żary
SEATBELTS
ul. Siedlnica 30, 67400 Wschowa
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
ul. K. Szymanowskiego 1C, 67100 Nowa Sól