Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Iluzjonista - Filip PiestrzeniewiczIluzjonista pokazy http://piestrzeniewicz.pl/


Pokazy iluzjonistyczne, na których magik czyta w myślach publiczności czy też znikają i przemieszczają się przedmioty, są bardzo chętnie oglądane zarówno przed dorosłych, jak i dzieci. Dlatego, jeśli tylko chcesz, żeby Twoją imprezę firmową uświetnił doskonały iluzjonista, zaproś na pokazy magii Filipa Piestrzeniewicza. To znany i ceniony iluzjonista z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatym repertuarem widowisk i pokazów. Z pewnością zapewni on Twoim pracownikom doskonałą i niezapomnianą zabawę oraz moc wrażeń, które na długo zapadną w ich pamięć.

Jeśli zaś będziesz mieć gości zagranicznych na imprezie i chciałbyś na przykład, aby pokaz magii odbył się w obcym języku, to na piestrzeniewicz.pl dowiesz się, że pokazy mogą odbyć się w języku:

  • angielskim
  • francuskim
  • niemieckim.

Głównym obszarem działalności rekomendowanego iluzjonisty jest co prawda Śląsk, ale mieszkańcy Gdańska, Warszawy czy Krakowa, a także innych miast w Polsce mogą także liczyć na jego niesamowite pokazy magii i iluzji. Wystarczy tylko skontaktować się z artystą i omówić szczegóły pokazu. Może to być pokaz zarówno dla dużej liczby widzów, jak i kameralny występ w ściśle określonym gronie.

Pokazy iluzji zawsze są świetnie przygotowane i dopasowane do konkretnego widza oraz do charakteru imprezy. Dlatego nieważne, czy jest to event firmowy, impreza dla dzieci czy też występ na dużej scenie, zawsze można liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Bardzo ważną częścią oferty prezentowanego iluzjonisty jest współpraca z ludźmi kina i teatru, z którymi od dość dawna współpracuje i przygotował już wiele elementów scenografii. Wzbogacił też już niejedną sztukę teatralną czy filmową o niesamowite efekty magiczne i iluzjonistyczne. Poza tym, wśród gości wydarzeń iluzjonistycznych dużym powodzeniem cieszy się mikroiluzja. Pozwala ona wniknąć uczestnikom w sekrety magii i być w samym centrum pokazu. To kameralne przedstawienie, które pozwala widzowi być w pewnym sensie współreżyserem wyjątkowego spektaklu. Niesamowite przeżycia i dobra zabawa gwarantowane.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.piestrzeniewicz.pl/
Numer telefonu: +48606200120
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Firma została dodana: 2019-04-18
Źródła:
http://piestrzeniewicz.pl/Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

centrum balustrad
ul. ,
Winoklejki
ul. ,
Franknews.pl
ul. ,