Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

ProdexpolDeska podłogowa z dębu - najważniejsze informacje


Podjęcie decyzji o zakupie podłogi nie jest łatwe, a to za sprawą szerokiej oferty dostępnej na rynku. Za najtańsze uznaje się panele z polichlorku winylu, które mogą nie sprawdzić się w często eksploatowanych obiektach. Alternatywą są drewniane deski podłogowe, kojarzące się z elegancją i wyszukanym stylem. Interesują się nimi osoby chcące stworzyć niebanalne i przytulne wnętrze, w którym każdy czuje się dobrze. Produkty te znajdują zastosowanie u alergików, ponieważ nie przyciągają kurzu i są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Potwierdzają to założyciele firmy Prodexpol, specjalizujący się w sprzedaży desek o nienagannych parametrach wytrzymałościowych. Są one tworzone z należytą starannością i cechują się odpornością na zniszczenia mechaniczne, dlatego bywają użytkowane przez pokolenia. Ich zaletą jest uniwersalny charakter, który sprawia, że znajdują zastosowanie niemalże w każdym stylu aranżacyjnym. Wyglądają dobrze w połączeniu ze szkłem, tworzywem sztucznym, betonem architektonicznym oraz cegłą.

Tanie materiały zużywają się dość szybko, dlatego kierowanie się wyłącznie najniższą ceną nie jest najlepszym pomysłem. Drewno to wytrzymały surowiec o ekologicznym charakterze, który może być poddawany procesowi recyklingu oraz cyklinowany w dowolnym momencie. Celem takiego zabiegu jest pozbycie się niewielkich uszkodzeń, co sprawia, że deski wyglądają jak nowe i nie potrzebują wymiany. To niezawodne produkty sprawdzające się w obiektach z ogrzewaniem podłogowym, które są cieplejsze w porównaniu do płytek ceramicznych.

Popularna pośród ceniących sobie eleganckie rozwiązania, kojarzące się z prestiżem oraz szlachetnością, jest deska podłogowa z dębu. Drewno to jest synonimem trwałości i wygląda dobrze zwłaszcza w pomieszczeniach klasycznych. Można je olejować, woskować, lakierować lub zabezpieczać innymi preparatami, zmniejszającymi ryzyko wchłaniania wilgoci i pojawiania się grzybów bądź pleśni. Wspomniana firma proponuje także parkiety z drewna egzotycznego. Wyróżniają się one widocznym usłojeniem oraz intensywnymi kolorami, co sprawia, że są ozdobą samą w sobie.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa