Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.W jakim zakładzie pogrzebowym można zamówić kremację na terenie Warszawy?


Usługa kremacji zyskuje w Polsce coraz więcej zwolenników. Problemem jest nieraz znalezienie zakładu, który dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym do przeprowadzenia całopalenia w warunkach zgodnych nie tylko z etyką i poszanowaniem zwłok, ale również z odpowiednimi normami prawnymi. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. od lat działa w sektorze usług pogrzebowych. Obecnie jednym z proponowanych świadczeń jest również kremacja. Mieszkańcy Warszawy mają możliwość zgłoszenia się do kilku punktów rozlokowanych na terenie stolicy i zamówienia terminu w sali krematoryjnej. Lista biur przyjmujących zlecenia jest dostępna online wraz z danymi kontaktowymi, w tym całodobową linią, na którą można dzwonić w razie zapotrzebowania na różnego rodzaju usługi pogrzebowe, w tym związane z transportem zwłok. 

Kadra zakładu stara się zapewnić wsparcie przy organizacji kremacji. Proponuje pomoc przy doborze trumny, w której ciało zostanie spopielone. W ofercie zamawiający znajdzie dwie wersje skrzyń, drewnianą oraz tekturową. Każda z nich jest zawsze personalizowana i dostosowana do gabarytów zmarłego. Czynnikiem różnicującym oba modele jest przede wszystkim cena. Informacje o kosztach są każdorazowo przekazywane klientom podczas rozmowy z pracownikiem zakładu. 

Firma legitymuje się wieloletnim doświadczeniem branżowym, dlatego jest w stanie zadbać o najmniejsze szczegóły organizacji nie tylko kremacji, ale także całej ceremonii pogrzebowej. Zapewnia pomoc przy logistyce i obsłudze ostatniego pożegnania bliskiej osoby, dzięki czemu rodzina i przyjaciele mogą skupić się jedynie na duchowym wymiarze pogrzebu. Priorytetem dla kadry jest wykonanie wszystkich ustalonych wcześniej czynności z uwzględnieniem charakteru uroczystości oraz poszanowaniu uczuć jej uczestników. 

Przedsiębiorstwo jest w stanie zadbać także o oprawę wizualną pochówku. Istnieje możliwość zamówienia kwiatów w formie niewielkich wiązanek, dużych bukietów lub też sporych rozmiarów wieńców z personalizowanymi szarfami. Floryści odpowiedzialni za realizację zlecenia gwarantują terminowość wykonania oraz dbałość o detale wykończenia poszczególnych kompozycji. Firma dostarcza kwiaty pod wskazany adres domu pogrzebowego lub do kościoła w ustalonym terminie. Podejmuje się także ich transportu na cmentarz.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://mpuk.pl/
Numer telefonu: 22 836 69 12
Miejscowość: Warszawa
Adres: Nakielska 3
Kod pocztowy: 01-106

Firma została dodana: 2023-04-17
Źródła:
https://mpuk.pl/oferta/urnyAutor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa