Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

MONDI sp. z o.o.Dlaczego warto podjąć pracę w Niemczech?


Mimo iż polski rynek pracy w ciągu ostatnich lat bardzo się zmienił, to nadal spora część Polaków decyduje się na wyjazd do pracy za granicę. Niesie to ze sobą wiele korzyści w szczególności dla młodych osób, które chcą zdobyć doświadczenie oraz podszkolić język obcy. Oczywiście nie można również zapominać o kwestiach finansowych.

Za granicę wyjeżdżają osoby w różnym wieku, które przede wszystkim chcą zarobić i zrealizować własne cele i marzenia, a także wspomóc finansowo rodzinę przebywającą w kraju. Najcześciej wybieranym kierunkiem są Niemcy - wynika to głównie z bliskości do rodzinnych stron, dzięki czemu wiele osób zjeżdża do kraju nawet w każdy weekend. Wtedy rozłąka nie jest tak bardzo odczuwalna. 

Praca w Niemczech pozwala również na rozwój, zdobycie nowych doświadczeń i podszkolenie języka. Wszystko to z pewnością pozwoli z czasem znaleźć inne zatrudnienie lub awansować na inne, lepiej płatne stanowisko. Wyjazd za granicę może także otworzyć wiele możliwości zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Najważniejsze jednak, aby podjąć współpracę ze znaną agencją, która proponuje bezpieczne i w pełni legalne zatrudnienie - również dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Tutaj na uwagę zasługuje w szczególności marka Mondi, która na prowadzonej stronie udostępnia wiele ciekawych ogłoszeń o pracę za granicą. Firma posiada licznych niemieckich partnerów, którzy zostali odpowiednio zweryfikowani.

Polacy mogą podjąć zatrudnienie w takich branżach jak:

•produkcja,

•logistyka,

•budownictwo,

•administracja biurowa,

•inżynieria.

Wyjazd we współpracy ze znaną agencją jest znacznie łatwiejszy i bezpieczniejszy, ponieważ to pracodawca organizuje transport oraz zakwaterowanie. Na stronie można znaleźć szczegółowe opisy wszystkich proponowanych ofert wraz z wymaganiami stawianymi przed kandydatami, obowiązkami i wynagrodzeniem.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://mondi.pl/
Numer telefonu: +48 500 456 300
Miejscowość: Poznań
Adres: Plac Andersa 3
Kod pocztowy: 61--89

Firma została dodana: 2021-07-07
Źródła:
https://mondi.pl/oferty/praca-w-niemczech/Autor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno