Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Przystanek ZdrowieFizjoterapia na Białołęce - na czym polega?


Problemy z narządem ruchu zazwyczaj objawiają się dolegliwościami bólowymi utrudniającymi wykonywanie codziennych czynności. Nie należy ich bagatelizować, gdyż często przyczyniają się do występowania wielu problemów zdrowotnych. W takiej sytuacji konieczna może okazać się pomoc fizjoterapeuty. Specjalizuje się on w problemach ze stawami i kręgosłupem, wzmożonym napięciem mięśniowym i nieprawidłową postawą ciała. Z jego usług mogą skorzystać sportowcy, którzy często ulegają kontuzjom. W placówce Przystanek Zdrowie znajdą oni odpowiednią pomoc. Wykorzystywane tu są różnorodne metody, które zawsze dobrane są do rodzaju problemu danej osoby. Oferowana na Białołęce fizjoterapia jest stosowana w przypadku ludzi cierpiących na schorzenia ortopedyczne, problemy z poruszaniem się, dolegliwości ze strony mięśni i stawów obwodowych oraz ból kręgosłupa. 

Specjaliści zajmują się między innymi terapią trzewną, która sprawdza się w przypadku zaburzeń narządów układu żołądkowo-jelitowego i moczowo-płciowego. Wykonują również akupunkturę i suche igłowanie. Stymulowanie określonych miejsc na skórze wspomaga pracę układu krwionośnego oraz przyspiesza regenerację tkanek. Metoda ta jest stosowana nie tylko w przypadku problemów z układem ruchu. Może pomóc osobom skarżącym się na bezsenność, astmę oraz dolegliwości pokarmowe. Ważnym elementem fizjoterapii jest także masaż. Specjaliści często polecają również  trening funkcjonalny, dzięki któremu można zaangażować odpowiednie grupy mięśniowe, poprawić gibkość ciała i pozbyć się różnych nieprawidłowości. Stosuje się tu różnego rodzaju przyrządy, do których należą piłki lekarskie, taśmy, gumy, stepy, drabinki, berety sensomotoryczne i piłki bosu. 

Indywidualnie opracowany plan terapii może pomóc osobom cierpiącym z powodu problemów ortopedycznych i traumatologicznych. Sprawdza się w przypadku ograniczonej ruchomości stawów i przewlekłego bólu. Poprawia również postawę ciała. Ważne, by rodzaj zastosowanej metody dobrać do stopnia zaawansowania danego problemu.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.przystanekzdrowie.pl
Numer telefonu: 505 350 828
Miejscowość: Warszawa
Adres: Modlińska 175A
Kod pocztowy: 03-186

Firma została dodana: 2023-05-17
Źródła:
https://www.przystanekzdrowie.pl/fizjoterapia-bialoleka-przystanek-zdrowie/Autor wpisu: Ewa Jakubowska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa