Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

TreeDentalhttp://treedental.pl/ • Wybielanie zębów Gniezno


Każdy marzy o pięknych białych zębach. Wielu osobom dodaje to pewności siebie. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy mimo regularnego mycia zębów pastą wybielającą, zęby są przyżółcone i osadza się na nich kamień nazębny? Stomatolodzy z Gniezna zalecają wybielanie zębów lampą Beyond Polus. Na czym polega zabieg wybielania zębów za pomocą takiej lampy? Można się tego dowiedzieć na treedental.pl. W pierwszej kolejności stomatolog nakłada na zęby specjalny żel wybielający, a następnie naświetla zęby lampą. Dzięki naświetlaniom żel szybciej przenika do zębiny. Przyspiesza to proces wybielania, który trwa około 60 minut. Warto wspomnieć, że zależnie od stopnia zażółcenia zębów, stosuje się różne żele wybielające, mniej lub bardziej intensywne. To, jaki żel wybrać najlepiej oceni stomatolog po przeglądzie stanu uzębienia i po wywiadzie z pacjentem. Wówczas będzie wiedział, czy są też jakieś przeciwwskazania do zastosowania danego żelu wybielającego.

Pacjenci często pytają stomatologa, jak długo utrzymują się efekty po zastosowaniu lampy Beyond Polus. Zależy to od wielu czynników, m.in.:

  • od predyspozycji genetycznych
  • od rodzaju diety
  • oraz od właściwej higieny jamy ustnej.

Średnio jednak efekt po zabiegu utrzymuje się przez okres około 2 lat.

Na zębach często osadza się też płytka nazębna. Stomatolodzy zalecają ją usuwać, ponieważ może być ona przyczyną próchnicy i różnych chorób dziąseł. To zaś może prowadzić do paradontozy. Zabieg usuwania płytki nazębnej nazywa się piaskowaniem. Jest to zabieg bezpieczny, ale powinno się go wykonywać tylko w gabinetach stomatologicznych. Nie trzeba się też do niego specjalnie przygotowywać. Warto jednak wiedzieć, że nie wszyscy mogą z niego korzystać. Szczególnie osoby uczulone na preparaty stosowane do piaskowania powinny zrezygnować z tego zabiegu. Przeciwwskazaniem do zabiegu są też jakiekolwiek rany czy owrzodzenia na śluzówkach. Zęby po piaskowaniu są nadwrażliwe, ale jest to chwilowe i nadwrażliwość znika po kilku godzinach. Przez kilka godzin po zabiegu pacjent powinien się wstrzymać z piciem napojów, zwłaszcza kolorowych.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://treedental.pl/
Numer telefonu: 570 555 966
Miejscowość: Gniezno
Adres: Józefa Bilskiego 2
Kod pocztowy: 62-200

Firma została dodana: 2019-04-20
Źródła:
http://treedental.pl/Autor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań