Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

OROME SCDrabiny aluminiowe Faraone i dostępne do nich akcesoria


Prace na wysokościach najlepiej wykonuje się przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu. Jednym z najbardziej uniwersalnych narzędzi jest drabina. Wykorzystuje się ją zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych oraz budowlanych. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się modele marki Faraone. Dlaczego warto w nie zainwestować i jakie akcesoria są do nich dostępne w sklepach?

Na stronie internetowej pod adresem orome.pl można zapoznać się z szeroką ofertą drabin. Dostępne są tam modele wolnostojące, przystawne, szybowe, teleskopowe, wysuwane i magazynowe. Przy wyborze produktu trzeba zastanowić się nad:

  • jego optymalną długością (na jaką wysokość chce sięgać użytkownik),
  • miejscem, w którym będzie wykorzystywany,
  • rodzajem prac, jakie będą wykonywane przez użytkownika,
  • materiałem wykonania,
  • ceną i marką konstrukcji.

Wielu przedsiębiorców decyduje się na drabiny aluminiowe Faraone. Jest tak, ponieważ są tanie, a zarazem doskonale pełnią swoje funkcje. Aluminium to lekki materiał, dzięki czemu bardzo łatwo go przenosić. Ponadto jest łatwy w konserwacji. Do wyczyszczenia go wystarczy ściereczka nasączona wodą. To zaleta szczególnie doceniana przez pracowników przeprowadzających remonty, którzy często doświadczają problemu zabrudzenia drabiny farbą, gipsem i innymi materiałami budowlanymi.

Konstrukcje aluminiowe są odporne na korozję. Można wykorzystywać je nie tylko we wnętrzu, ale także na zewnątrz budynku. Zapewniają stabilne podparcie. Produkty marki Faraone wyposażone są w antypoślizgowe szczeble, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Ponadto można dokupić do nich wiele praktycznych akcesoriów.

Osobom przeprowadzającym prace na wysokościach bez wątpienia przydaje się mocowana do drabiny torba na narzędzia. Wewnątrz można swobodnie pomieścić różnego rodzaju narzędzia, takie jak młotek, śrubokręt, kombinerki, szczypce i klucze francuskie. Ponadto w razie zużycia elementów drabinowych użytkownicy mogą bez problemu zastąpić je nowymi. W sklepie da się tanio kupić stopki podstawy stabilizatora, kołki rozprężne, stopki, złączki i podesty.

Solidna drabina jest niezbędna w pracy fachowcy. Wykorzystywana jest na przykład przy tynkowaniu i malowaniu ścian, remontowaniu elewacji, montowaniu lamp i instalacji oraz wykonywaniu napraw urządzeń znajdujących się na wysokościach.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.orome.pl/
Numer telefonu: +48 77 417 05 07
Miejscowość: Kluczbork
Adres: Pułaskiego 17
Kod pocztowy: 46-200

Firma została dodana: 2023-05-29
Źródła:
https://www.orome.pl/produkt/drabiny/Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

AZTECH
ul. Powstańców 70, 47220 Kędzierzyn Koźle
Graintech Sp. z o.o.
ul. Akacjowa 2E, 49318 Skarbimierz-Osiedle
Apteka Urtica
ul. Królowej Jadwigi 12, 47232 Kędzierzyn-Koźle