Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

KG MotusRegeneracja sprzęgła hydrokinetycznego w konkurencyjnej cenie


Mając starszy pojazd z automatyczną skrzynią biegów, do którego nie bardzo opłaca się kupować oryginalnych, nowych części, warto rozejrzeć się za zakładem, który zajmuje się naprawą wielu z nich. Taki zregenerowany podzespół też ma gwarancję, a jest zdecydowanie tańszy i gwarantuje, że jeszcze przez dość długi czas będzie można korzystać z auta.

Osoby zainteresowane np. regeneracją sprzęgła hydrokinetycznego w atrakcyjnej cenie znajdą renomowaną firmę zajmującą się tego typu naprawami w woj. świętokrzyskim. Z jej usług korzystają nie tylko polscy klienci, ale też z niektórych krajów europejskich, w tym z Francji i Niemiec. Przedsiębiorstwo KG Motus powstało wraz z narastającym zapotrzebowaniem na ten rodzaj usług, a że jest to pasja jego pracowników, nieustannie się rozwija i zdobywa doświadczenie oraz nową wiedzę, związaną z innowacjami na rynku.

Świadczenie tych usług nie byłoby też możliwe bez odpowiedniego wyposażenia, dlatego przedsiębiorstwo to zakupiło linię urządzeń stworzoną specjalnie do naprawy części układów napędowych. Pozwala ona na stałą kontrolę jakości prowadzonych prac. Do naprawy i regeneracji firma ta wykorzystuje jedynie części pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Sachs, Luk, Sonnax albo Tri-Component.

Poza sprzęgłami hydrokinetycznymi do pojazdów wielu marek przedsiębiorstwo to dokonuje również napraw:

  • kół dwumasowych,
  • tarcz sprzęgłowych,
  • kompletnych sprzęgieł,
  • filtrów DPF.

Proponuje kilka opcji zakupu, dlatego z oferty mogą skorzystać zarówno te osoby, którym zależy na szybkim przywróceniu ich samochodów do sprawności, jak i pragnące otrzymać z powrotem ten sam, wysłany do regeneracji podzespół. Możliwa jest wysyłka zregenerowanej części do konkretnej marki, modelu i rocznika auta z przekazaniem uszkodzonej kurierowi, jak i za kaucją zwracaną klientowi po dosłaniu do zakładu swojego, niesprawnego artykułu.

Pragnąc zatem złożyć zamówienie na określony produkt, wystarczy skorzystać z odpowiedniego numeru telefonu podanego na stronie i ustalić warunki zakupu, by jak najszybciej otrzymać część niezbędną do naprawy pojazdu.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kg-motus.pl/
Numer telefonu: 518450518
Miejscowość: Staszów
Adres: Sielec 20
Kod pocztowy: 28-200

Firma została dodana: 2023-09-24
Źródła:
https://kg-motus.pl/Autor wpisu: Jerzy Michalak


Działalności z tej samej branży

AirFresh Sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 36, 25-663 Kielce
Skypack Maszyny Pakujące
ul. Olszewskiego 36, 25-416 Kielce
Serwis-Szyb
ul. Czartoszowy 39, 26070 Łopuszno