Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Dietetyka Holistyczna Anna Hirsch-NowakRozpisywanie diety online — gdzie w Poznaniu?


W social mediach regularnie pojawiają się nowe trendy dotyczące stosowania różnych diet. Z pewnością każdy, kto próbował schudnąć, słyszał już o diecie ketogenicznej, bezglutenowej, wysoko- lub niskobiałkowej, DASH, Scandi Sense czy tzw. postach przerywanych. Dużo mówi się też o detoksach oraz deficycie kalorycznym. Możliwości jest tak wiele, że większość osób nie do końca wie, jak w ogóle zacząć proces odchudzania. Niektórzy stawiają na gotowe rozwiązania w postaci zamawiania diet pudełkowych. Okazuje się jednak, że jest to opcja dosyć kosztowna, a posiłki (zgodnie z opiniami klientów firm cateringowych) nie zawsze są smaczne. 

Bez odpowiedniej wiedzy z zakresu dietetyki samodzielne ułożenie menu (nawet po zapoznaniu się z wieloma poradami dostępnymi online) jest trudne i czasochłonne. Podczas rozpisywania diety należy bowiem uwzględnić wiele czynników, takich jak m.in. wiek i waga, cel do osiągnięcia (schudnięcie, utrzymanie wagi, a może poprawa zdrowia), poziom aktywności oraz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Do tego oczywiście dochodzą ewentualne nietolerancje pokarmowe, preferencje smakowe i przeciwwskazania zdrowotne. W wielu przypadkach jest tak, że mimo stosowania określonej diety, osoba z nadprogramowymi kilogramami nie widzi żadnych efektów. Powodem może być właśnie źle dobrany jadłospis. 

Dieta online — gdzie w Poznaniu?

Warto, szczególnie na początku swojej drogi z odchudzaniem czy zmianą dotychczasowych nawyków żywieniowych, podjąć współpracę z psychodietetykiem, który po dogłębnej analizie stanu zdrowia oraz codziennego trybu życia danej osoby będzie w stanie rozpisać indywidualną dietę. Na stronie dietetyka-holistyczna.pl udostępniono ofertę poznańskiego gabinetu, w którym przyjmuje wykwalifikowany trener żywieniowy. Konsultacje odbywają się zarówno stacjonarnie (wraz z przeprowadzeniem badania składu ciała), jak i w formie zdalnej. Klientami mogą być więc osoby pochodzące z całej Polski. Spotkania online to wygodna i szybka forma uzyskania pomocy od specjalisty. Gabinet jest prowadzony przez certyfikowanego holistic wellness coacha, który swoją pracę opiera na podejściu holistycznym, łącząc metody medycyny wschodniej i zachodniej. Poza udzielaniem wsparcia osobom odchudzającym się dietetyk często prowadzi konsultacje dla chorych zmagających się z m.in. insulinoopornością czy chorobami tarczycy.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://dietetyka-holistyczna.pl
Numer telefonu: 601743174
Miejscowość: Poznań
Adres: Polna 31
Kod pocztowy: 60-535

Firma została dodana: 2023-10-01
Źródła:
https://dietetyka-holistyczna.pl/rozpisanie-diety/
http://www.biegunzdrowia.pl/odchudzanie-poznan
http://www.biegunzdrowia.pl/dieta-online


Autor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno