Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Magdalena MalujeZabieg OxyGeneo - dla kogo?


Dobre salony kosmetyczne są w stanie zaproponować nie tylko doraźne upiększenie, w postaci na przykład manicure czy makijażu okolicznościowego, ale też odżywcze i rewitalizujące zabiegi na twarz. Warto z nich korzystać, wybierając je jako uzupełnienie samodzielnej pielęgnacji, gdyż ich wartości nie da się przecenić - oczywiście jeśli postawi się na odpowiednie metody oraz dobry salon. Procedury takie wskazane są zwłaszcza w przypadku pań o dojrzałej cerze, zauważających u siebie oznaki starzenia, gdyż w takim przypadku sam krem, nawet najlepszy i najdroższy, nie wystarczy.

Różnego rodzaju zabiegom z zakresu kosmetyki i kosmetologii, a więc mało inwazyjnym, mniej niż zabiegi medycyny estetycznej, można poddać się w koszalińskim salonie Magdalena Maluje. Są one dobierane do potrzeb skóry oraz oczekiwań klientek. Jedną z częściej wybieranych procedur jest dający szybkie efekty i jednocześnie nieinwazyjny zabieg OxyGeneo, polecany przede wszystkim paniom dojrzałym, które chcą, by ich skóra wyglądała na młodszą i wypoczętą. Jak można domyślić się, wnioskując z nazwy, metoda ta polega przede wszystkim na silnym dotlenieniu skóry. Sprzyja to jej odżywieniu, a bezpośrednim efektem jest usunięcie tzw. ziemistości, dodanie jej promiennego blasku i sprawienie, że wygląda na młodszą i wypoczętą. To zatem dobry wybór po zimie, ale też po wyczerpującym okresie, stosowaniu ubogiej w odżywcze składniki diety itp. Na pogorszony wygląd skóry mogą też uskarżać się panie, które nie dbały o nią odpowiednio bądź które przeżyły stresujący okres. Rewitalizacja w tej formie pozwoli usunąć tego ślady z twarzy, niwelując szarość i cienie, a także drobne zmarszczki.

Silne złuszczenie, pozwalające na pozbycie się niedoskonałości skóry, to kolejna ważna korzyść z tego zabiegu. Co więcej, nie jest to złuszczanie mechaniczne, nie trzeba zatem obawiać się podrażnień skóry - choć ważne jest, by przez 2-3 dni po wizycie w salonie unikać silnego słońca i sauny oraz solarium. Ponadto usunięcie złogów martwego naskórka sprawia, że skóra lepiej wchłania składniki odżywcze zawarte w stosowanych kremach i maskach, dzięki temu jej pielęgnacja jest skuteczniejsza - między innymi w zakresie odmładzania.

Widać zatem, że zabieg ten jest odpowiedni dla pań dojrzałych, ale też młodych, niemających oznak starzenia, które chcą dotlenić swoją skórę, zrewitalizować ją i dodać jej promiennego blasku.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Numer telefonu: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Firma została dodana: 2023-12-13
Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/oxygeneo/Autor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

DEORO
ul. Łabędzia 38, 71453 Szczecin
Global Machinery
ul. Gdyńska 5, 78520 Złocieniec
NABERTRONIK
ul. Boleszewo 15, 76100 Boleszewo