Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

KDME Maciej ZarembaKDME Maciej Zaremba • Cięcie laserem śląskie


Nie tylko stal i metale kolorowe nadają się do cięcia laserowego. Jest wiele innych materiałów, które pozwalają na precyzyjne wycinanie w nich różnych kształtów. Takim materiałem jest, np. drewno, pleksi czy różne laminaty. Rekomendowana firma KDME Maciej Zaremba świadczy szeroko pojęte usługi cięcia metali. Zatrudnia ona wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę fachowców, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie. Wśród proponowanych rozwiązań, na szczególną uwagę zasługuje cięcie laserem. Śląska firma świadczy usługi cięcia blach i profili ze stali węglowej, nierdzewnej i metali kolorowych.

Polecana firma dysponuje laserem światłowodowym i laserem CO2. Pozwala to na cięcie materiałów dochodzących nawet do grubości 100 mm. Cięcie laserowe jest metodą niezwykle precyzyjną, która nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych metod obróbki wykończeniowej. Dlatego też, jeśli kogoś interesuje dokładne i dopracowane cięcie laserowe blach, rur i profili czy też usługi gięcia blach, warto zajrzeć na internetową stronę firmy. Tam można zapoznać się z kompleksową ofertą. Można też poprosić o wycenę usługi. Najpierw jednak trzeba złożyć zapytanie ofertowe. W tym celu należy:

  1. Wypełnić zamieszczony na stronie formularz.
  2. Załączyć rysunek elementów do cięcia.
  3. Podać dokładną ilość elementów do ciecia.

Pracownicy firmy dokonają wyceny w ciągu 2 dni roboczych. Termin realizacji zlecenia zaś to 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Warto wspomnieć, że w ofercie firmy jest też cięcie plazmą i palnikiem, spawanie, grawerowanie, a także znakowanie laserem powierzchni 300 x 300 mm, m.in. w:

  • stali
  • metalach kolorowych i szlachetnych
  • kamieniu
  • szkle
  • drewnie.

To, jaką metodę cięcia zastosuje się do obróbki, zależy od rodzaju materiału. Nie bez znaczenia są też osobiste preferencje klienta.  W razie wątpliwości pracownicy firmy doradzą najlepsze rozwiązanie.

Rekomendowana firma ma swoją siedzibę w małej gminie Bestwina na Śląsku. Czynna jest w dni robocze od godziny 8.00 do godziny 16.00. Zainteresowani współpracą mogą udać się do siedziby firmy osobiście, a można kontaktować się też telefonicznie bądź mailowo.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://www.mzlaser.pl/
Numer telefonu: + 48 32 7241564
Miejscowość: Bestwina
Adres: Podkępie 4
Kod pocztowy: 43-512

Firma została dodana: 2019-06-23
Źródła:
http://www.mzlaser.pl/ciecie-laserowe/Autor wpisu: Nina Sikorska


Działalności z tej samej branży

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. Kasztanowa 12, 42700 Lubliniec
SiApre
ul. Oświecenia 4, 42520 Dąbrowa Górnicza