Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.Wanny Schedpol


Jedną z podstawowych funkcji, jaką powinna spełnić każda nowoczesna łazienka, jest zapewnienie miejsca do kąpieli. W większości przypadków funkcja ta realizowana jest przez zainstalowaną w łazience wannę lub kabinę prysznicową. Jeśli jesteś miłośnikiem tradycyjnych wanien lub chcesz wyposażyć domową łazienkę zarówno w kabinę prysznicową, jak i w wannę, wartą do rozważenia opcją może być zakup wanny akrylowej.

 

Polska firma Schedpol ma w swojej ofercie bogaty wybór nowoczesnych wanien akrylowych oferowanych wraz z dedykowanymi im stelażami lub nośnikami EPS. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnego wyposażenia łazienkowe i prócz wspomnianych wanien, oferuje również brodziki, w tym zyskujące na popularności brodziki podtynkowe, odpływy liniowe i innego rodzaju akcesoria montażowe, po które warto sięgnąć, instalując wannę lub brodzik łazienkowy. Na stronie internetowej https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/wanny/ znajdziesz całą listę wanien akrylowych tej marki z kolekcji Schedline. Są to niezwykle eleganckie wanny wykonane z dobrej jakości akrylu, idealnie wpisujące się w styl wykończenia każdej nowoczesnej łazienki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i dobrej jakości materiałów są to produkty wyróżniające się wysokim poziomem trwałości i funkcjonalności użytkowej. Gwarantują duży komfort kąpieli i są wygodne w codziennym użytkowaniu. W odróżnieniu od wanien stalowych są znacznie lżejsze, co ułatwia ich montaż, cichsze (nalewanie wody do wanny nie powoduje dużego hałasu) i mają lepsze właściwości termoizolacyjne. Poza tym są łatwe do utrzymania w czystości, a ich powierzchnia jest przyjemniejsza w dotyku (w odróżnieniu od wanien stalowych nie są zimne).

 

Wszystkie wanny z kolekcji Schedline oferowane są wraz z dedykowanymi im systemami montażowymi. Są to klasycznie rozumiane stelaże metalowe oraz specjalistyczne nośniki EPS, które nie tylko stabilizują wannę, ale także w znaczący sposób ułatwiają jej zabudowę. Dzięki nim wannę można zainstalować w dowolnym miejscu, również na środku łazienki.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.schedpol.pl/
Numer telefonu: 95 750 51 50
Miejscowość: Międzychód
Adres: Przemysłowa 2
Kod pocztowy: 64-400

Firma została dodana: 2019-07-09
Źródła:
https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/wanny/Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno