Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

BRADEX s.c.Parapety kamienne Warszawa


Jeszcze do niedawna najczęściej wykorzystywanymi materiałami na blaty kuchenne były wszelkiego rodzaju laminowane płyty wiórowe, a także sztuczne tworzywa. Często miały być one imitacją kamienia naturalnego. Trzeba jednak wiedzieć, że nie są to materiały:

  • wystarczająco wytrzymałe
  • dostatecznie odporne na wysokie temperatury.
  • dostatecznie odporne na uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie.

Dlatego producenci wciąż poszukują nowych materiałów, które będą spełniać wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym blatom. Stąd duże zainteresowanie naturalnymi materiałami. Bardzo dobrymi parametrami technicznymi odznaczają się parapety kamienne. Niedaleko Warszawy w Chynowie znajduje się siedziba rekomendowanej firmy, gdzie można zamówić takie parapety z naturalnego kamienia na wymiar.

Rekomendowana firma produkuje parapety na specjalne zamówienie z różnych kamieni z różnych kamieni naturalnych. Klient może zdecydować się na parapety marmurowe, granitowe bądź kwarcytowe. Materiałem wykorzystywanym do produkcji parapetów, blatów i innych produktów są naturalne bloki skalne. Bloki te pochodzą zarówno z krajowych złóż, jak i są to kamienie od zagranicznych producentów. Wykonane z nich parapety można poddawać obróbce wykańczającej, np. można je szlifować, żeby nadać im połysku, a można zostawić strukturę naturalną. Poprzez szczotkowanie można uzyskać powierzchnię lekko nierówną i matową. Wybór wykończenia parapetu zależy od wnętrza, w jakim będą one montowane. Na zewnątrz zaś bardzo często wykorzystywany jest granit płomieniowany o chropowatej fakturze.

Naturalne kamienie występują w przyrodzie w różnych odmianach, np. odmian granitu jest ok. 200. Równie dużo jest odmian marmuru czy też piaskowca. Dzięki nowoczesnym technologiom można nadawać naturalnym kamieniom różnych form. Można je wykańczać, stosując różne fazowania, łuki czy inne skomplikowane kształty. Wszystko zależy od zapotrzebowania i preferencji klienta.

Więcej informacji o rekomendowanej firmie można znaleźć na bradex.pl. Tam też można przejrzeć galerię oferowanych kamieni na specjalne zamówienie. Można zdecydować się, np. na kamień:

  • Paradiesa
  • Prada Gold
  • Travertino Silver
  • Paradise Classico
  • Marmo Zebra Black.


Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://bradex.pl/
Numer telefonu: +48 661 42 22
Miejscowość: Nowe Grobice
Adres: Grójecka 4
Kod pocztowy: 05-650

Firma została dodana: 2019-07-24
Źródła:
http://bradex.pl/kamienie-na-specjalne-zamowienie/Autor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa
Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
ul. Mokotowska 23, 00001 Warszawa