Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Zwiedzaj Toruńhttp://zwiedzajtorun.pl/ | Przewodnicy Toruń


Warto zwiedzać Toruń wspólnie z przewodnikiem, który przybliży zwiedzającym  historię miasta, opowie o zabytkach oraz doradzi, gdzie wybrać się na obiad. Dobry przewodnik powinien więc:

  • mieć olbrzymią wiedzę na temat miasta oraz poszczególnych obiektów, a także głowę pełną pomysłów,
  • ciekawie opowiadać  i to nie tylko o faktach powszechnie znanych,
  • mieć dobrą dykcję oraz kondycję, gdyż oprowadzanie po mieście potrafi być wyczerpujące.

Wszystkie te cechy mają przewodnicy po Toruniu, którzy skupieni są w organizacji zwiedzajtorun.pl. Korzystając z usług tej firmy turysta z pewnością nie ominie żadnego ważnego miejsca, a jego wiedza na temat Torunia będzie o wiele większa.

Oferta jest przygotowana pod konkretnego klienta. W zależności od potrzeb oprowadzanie po mieście może trwać od dwóch do kilku godzin. Istnieje również możliwość skorzystania z całodniowych usług.

Toruń jest także bardzo chętnie wybierany  jako cel  wycieczki szkolnej. Jest to nie tylko piękne, ale również jedno z najstarszych polskich miast, które skrywa wiele tajemnic. Do tego dochodzi ogromna ilość wysokiej klasy zabytków, a także wiele atrakcji turystycznych ciekawych dla dzieci i młodzieży. Dlatego biuro podejmuje się również organizacji niezapomnianych  wycieczek szkolnych.

Doświadczeni przewodnicy oferują m.in. klasyczne zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Jednak klasyczne wcale nie musi być nudne. Biuro zatrudnia przewodników, którzy potrafią połączyć walory edukacyjne z walorami rozrywkowymi, tak aby ich opowieść była wciągająca dla każdego ucznia. 

Usługa biura jest jednak o wiele szersza i nie skupia się tylko na "opowieściach o Toruniu". Agencja dokłada wszelkich starań, aby turyści poczuli się na wycieczce wyjątkowo i przede wszystkim dobrze się bawili.  Pracownicy służą pomocą w ułożeniu planu wycieczki, podpowiadają gdzie można zjeść tani, ale jednocześnie pyszny obiad, a także doradzają z jakich dodatkowych atrakcji warto skorzystać. Przewodnicy mają naprawdę olbrzymią wiedzę i chętnie się tą wiedzą dzielą z dziećmi,  młodzieżą oraz dorosłymi.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://zwiedzajtorun.pl/
Numer telefonu: 600-638-077
Miejscowość: Toruń
Adres: Bażyńskich 8
Kod pocztowy: 87-100

Firma została dodana: 2019-08-16
Źródła:
https://zwiedzajtorun.pl/Autor wpisu: Izabela Kalinowska


Działalności z tej samej branży

Wycieczkownia
ul. Bażyńskich 8, 87100 Toruń
P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla
ul. Kolejowa 8c, 89506 Kęsowo
Klinika dla młodzieży Oaza
ul. Ługowiska 1, 87850 Choceń