Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.Domy energooszczędne projekty Wrocław • http://proekoart.biz


Projekty ekologiczne w architekturze mają rosnące grono zwolenników. Lista argumentów przemawiających za decyzją o budowaniu obiektów emitujących zmniejszoną ilość dwutlenku węgla do atmosfery jest długa. Stanowią one wyraz troski o środowisko naturalne, a zarazem gwarantują oszczędności w zużyciu mediów. Koszt ogrzewania i eksploatacji takiego budynku jest niski, ponieważ bazuje on na materiałach i rozwiązaniach pozwalających na ograniczenie strat energii do poziomu minimalnego. Dzięki temu nieruchomość ma także wysoką wartość rynkową i jest atrakcyjniejsza dla potencjalnych kupców. Jest trafioną inwestycją, która szybko się zwraca, zwłaszcza że wkład finansowy jest wyższy tylko o 3-5% w porównaniu z budynkiem standardowym.

Dom o takich właściwościach ma prawidłowo dobraną izolację cieplną, drożny system wentylacyjny i sprawnie chronione tzw. mostki termiczne, czyli miejsca przez które z budynku w niekontrolowany sposób wydostaje się ciepło. Są to przede wszystkim okna, styki ścian, piwnice oraz kominy.

Mieszkanie w budynku wzniesionym w tej technologii ma dodatkowo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Odpowiednie rozmieszczenie wentylacji i szczelności redukuje ryzyko wystąpienia wilgoci, pleśni i grzybów, tak niekorzystnych dla funkcjonowania naszego organizmu, zaostrzających alergie i napady astmatyczne.

Jeśli interesują Cię domy energooszczędne, to projekty we Wrocławiu wykonuje doświadczona firma ciesząca się  opinią solidnej, profesjonalnej i niezwykle kompetentnej. Propozycje Proekoart nawiązują do światowych trendów w designie, a także są twórczą interpretacją klasyki. Mogą mieć bryłę oryginalną i nieszablonową, bądź bardziej tradycyjną. Łączą w sobie utylitarne zaplanowanie przestrzeni z walorami estetycznymi. Przedsiębiorstwo stawia bowiem na harmonijne powiązanie kwestii praktycznych z atrakcyjnością wizualną.

Tu uzyskasz kompleksowy pakiet usług i wsparcie na każdym etapie budowy. Od pomocy w wyborze działki i uzyskaniu kredytu, zebranie zezwoleń, kierowanie budową i nadzór nad nią, po ostateczny odbiór budynku. Koncepcja architektoniczna i parametry projektu budowlanego dobrze oddają oczekiwania klienta związane z funkcjonalnością i stylem.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://proekoart.biz/
Numer telefonu: 601 266 329
Miejscowość: Wrocław
Adres: Oławska 27-29
Kod pocztowy: 50-123

Firma została dodana: 2019-09-06
Źródła:
https://proekoart.biz/oferta/Autor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików
HEWEA sp. z o. o.
ul. Przemysłowa 1, 55095 Mirków