Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

GREENHOUSE SERVICE S.C.https://greenhouse-service.pl/szklarnie-ogrodowe


Urządzanie podwórka to trudny temat. Zorganizowanie przestrzeni funkcjonalnej, zadbanej i łatwej w utrzymaniu wymaga wiele wysiłku. Zazwyczaj osoby, które planują mieć dom z działką, wyznaczają określone strefy:

  • przed domem – np. od strony ulicy: garaż i trawnik,
  • za domem: taras – miejsce wypoczynku i przyjmowania gości na zewnątrz w ciepłe dni, ogródek warzywno-owocowy, szklarnie, domki gospodarcze.

Zazwyczaj za domem wybiera się strefę wypoczynkową w postaci altany czy zadaszonego tarasu. Jeśli wielkość działki nie pozwala na zagospodarowanie jej w wymarzony sposób, warto zastanowić się nad ciekawym rozwiązaniem, jakim jest mała szklarnia. Jest to konstrukcja, która w dzisiejszych czasach może spełniać wiele funkcji i zadań jednocześnie. Firma Greenhouse Service s.c. z Lublińca wykonuje nowoczesne, lekkie, ale jednocześnie trwałe szklarnie. Wyprodukowane są z materiałów wysokiej jakości: profilu aluminiowego oraz szkła hartowanego lub poliwęglanu. Konstrukcja aluminiowa może być wykonana w dowolnej kolorystyce, dzięki czemu może wplatać się w tło otoczenia lub stanowić wyraźny akcent.

 

Małe szklarnie mają różnorakie zastosowanie. Standardowo wykorzystywane są do uprawy roślin i warzyw, które wymagają odpowiednich warunków dla prawidłowego wzrostu, są wrażliwe na zmiany temperatury powietrza i wiatr. Coraz częściej w szklarniach adaptuje się przestrzeń wśród wszelkiego rodzaju roślinności, w której można wypoczywać o każdej porze roku i cieszyć się widokami z zewnątrz bez względu na pogodę za oknem. Nie ma obaw odnośnie wentylacji szklarni. Oprócz wymiany powietrza poprzez drzwi istnieje możliwość wykonania uchylnego okna w dachu.

 

Firma od wielu lat zajmuje się montażem szklarni i podobnych konstrukcji, a także ich projektowaniem. Na terenie całej Polski zlokalizowane są konstrukcje zrealizowane przez doświadczonych pracowników firmy. Na swojej stronie internetowej firma posiada szeroki wybór konstrukcji, takich jak:

  • zabudowy balkonów,
  • zabudowy tarasów,
  • oranżerie ogrodowe,
  • szklarnie ogrodowe.

Warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie, która z pewnością będzie doskonałym natchnieniem dla realizacji własnych zamierzeń.

 Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://greenhouse-service.pl/
Numer telefonu: 504 130 489
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Kasztanowa 12
Kod pocztowy: 42-700

Firma została dodana: 2019-12-03
Źródła:
https://greenhouse-service.pl/szklarnie-ogrodowe
https://www.sklepogrodniczy.pl/mini-szklarnie/
https://zakochanewzupach.pl/uprawa-ziol-w-domu/


Autor wpisu: Ewa Jakubowska


Działalności z tej samej branży

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
KDME Maciej Zaremba
ul. Podkępie 4, 43512 Bestwina
SiApre
ul. Oświecenia 4, 42520 Dąbrowa Górnicza