Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Węgier GlassOchrona lasera


Laser oznacza wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania. Dzięki laserowi można otrzymać promieniowanie o małej szerokości linii emisyjnej, ale dużej mocy w danym obszarze widma. Dlatego są one chętnie wykorzystywane, chociażby w pracy z materiałami. Doskonale sprawdzają się w precyzyjnym cięciu tworzyw sztucznych, a nawet zautomatyzowanym przycinaniu papieru. Lasery są nieocenione w spawaniu czy wierceniu trudno topliwych materiałów. Jednak narzędzia, które wykorzystują do obróbki materiałów właśnie skupione wiązki światła, są narażone nie tylko na pogorszenie właściwości części optycznych, ale również na ich całkowite zniszczenie.

 

Odpowiednia ochrona lasera, który jest wykorzystywany w nowoczesnych narzędziach, zapewni długi czas użytkowania tego właśnie sprzętu. Firma Węgier Glass oferuje najlepsze zabezpieczenia lasera, które uchronią części optyczne przed drobinkami metalu unoszącymi się w miejscu pracy.

 

Specjalny element ze szkła LPG z powłoką antyrefleksyjną zapewnia przepuszczalność zsynchronizowaną z parametrami optyki danego urządzenia. Zastosowanie filtra na laser, nie wpływa na zakres działania promieni.

 

Specjalnie wytworzona izolacja, ze szkła przeznaczonego do pracy z laserem, z powłoką przeciwodblaskową, nie wpływa na zniekształcenie wiązek lasera, a jedynie zapewnia bezproblemową pracę z metalem, jego spawanie czy obróbkę w każdych warunkach pracy.

 

Profesjonaliści pracujący w tej firmie, dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale wiedzą jak zapobiec niszczeniu lasera. Ta najwyższej jakości ochrona na laser doskonale sprawdzi się podczas pracy, podczas której w powietrzu mogą się unosić opiłki metalu szkodzące częściom optycznym, wchodzących w budowę nowoczesnych urządzeń. Filtr oferowany przez tę firmę, to niezwykle trwały produkt, wykonany ze specjalistycznego szkła. Fachowcy z tej firmy zawsze chętnie służą radą i pomagają dobrać odpowiednią ochronę oraz filtr lasera. Odpowiednio zastosowana osłona znacznie wpływa na długotrwałe użytkowanie tego typu sprzętu.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.wegierglass.com.pl
Numer telefonu: +48 68 374 35 59
Miejscowość: Żary
Adres: Szklarska 39
Kod pocztowy: 68-200

Firma została dodana: 2020-01-30
Źródła:
http://www.wegierglass.com.pl/szklo-dla-przemyslu/ochrona-lasera/szkla-ochronne-do-laserow.htmlAutor wpisu: Ksawery Szulc


Działalności z tej samej branży

SEATBELTS
ul. Siedlnica 30, 67400 Wschowa
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
ul. K. Szymanowskiego 1C, 67100 Nowa Sól
Zielarnia Klasztorna
ul. Kazimierza Lisowskiego 16, 65072 Zielona Góra