Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOURhttps://audiotour.pl | Audioguide


Wiele osób coraz chętniej podróżuje po kraju i nie tylko. Niektórzy lubią tradycyjne wycieczki z przewodnikiem. Inni zaś wolą sami odkrywać nowe miejsca. Nie oznacza to jednak, że zawód przewodnika stał się niepotrzebny. Nie ma też wątpliwości, że obiekty muzealne czy sakralne powinny dać gościom możliwość wyboru wariantu zwiedzania. Współcześnie wiele placówek inwestuje w nowoczesne technologie. Audioprzewodniki znane są od kilkunastu lat. Zazwyczaj kojarzą się z urządzeniami, które turysta dostaje przy zakupie biletu. Takie urządzenia są pomocne, ale zazwyczaj mają jeden tryb zwiedzania.

A co by Państwo powiedzieli na nowocześniejszą formę? Na audiotour.pl zaprezentowano innowacyjny Audioguide w postaci nowoczesnej aplikacji na smartfona. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które ma wiele zalet. Dzięki niemu:

  1. Można ciekawie zaprezentować placówkę muzealną.
  2. Nie ma konieczności inwestowania w wiele urządzeń.
  3. Można zaproponować zwiedzającym różne tryby zwiedzania, np. dostosowane do wieku turystów, nawet tych najmłodszych.
  4. Można zaproponować turystom, nawet z najodleglejszych zakątków świata, aby ściągnęli aplikację w swoim własnym języku. Na razie jest tylko kilka wersji językowy. Jednak z pewnością baza będzie się poszerzać.
  5. Można wybierać scenariusze zwiedzania. Dzięki temu poznawanie najstarszych obiektów muzealnych staje się dla każdego większą przygodą.
  6. Można otworzyć się na osoby z różnymi dysfunkcjami, np. niesłyszące, czy niedowidzące.
  7. Można znacząco obniżyć koszty obsługi zwiedzających.

Dla rekomendowanej firmy liczy się każdy klient. Oferta jest kierowana do dyrektorów placówek muzealnych, ale nie tylko. Niezwykle ważna jest współpraca z władzami różnych miast. Dzięki temu każda osoba wybierająca się do danego miasta może pobrać stosowną aplikację. Dotyczy to, np. Krakowa, Lublina czy Poznania. Opłata za ściągnięcie aplikacji nie jest duża. Każdy może sobie na to pozwolić.

W trosce o jakość nagrań firma współpracuje tylko z uznanymi lektorami. Próbki głosów są dostępne w banku głosów, który udostępniony jest na stronie firmy. Warto tam zajrzeć!Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://audiotour.pl
Numer telefonu: 605 074 637
Miejscowość: Kraków
Adres: Adama Prażmowskiego 19E
Kod pocztowy: 30-399

Firma została dodana: 2020-04-09
Źródła:
https://audiotour.pl/Autor wpisu: Dominika Szymańska


Działalności z tej samej branży

Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
toauto.center
ul. Zakopiańska 70A, 30418 Kraków
TRI-COLOR sp. z o.o.
ul. Jodłowa 50, 32095 Narama