Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.Mieszkanie na sprzedaż Września


Wielkopolska to przepiękny region, nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na osadzenie właśnie w danym województwie. Inwestycji deweloperskich jest naprawdę wiele, jednak na uwagę zasługuje przede wszystkim ta, realizowana przez dewelopera Plandex. 

Oferuje on niejedno mieszkanie na sprzedaż we Wrześni, które zachęca swoją ceną, standardem wykończenia oraz lokalizacją. Osiedle, na którym znajdują się sprzedawane mieszania, znajduje się bowiem w sąsiedztwie autostrady A2, która pozwala na szybkie przemieszczanie się pomiędzy miastami. Ponadto umożliwia dojazd do Poznania, oddalonego o 50 km, bez konieczności przedzierania się przez zakorkowane centrum miasta. Świetnie prosperująca komunikacją miejsca i regionalna z pewnością także przypadną do gustu wszystkim zainteresowanym.

Niepodważalną zaletą oferty jest także możliwość wyboru jednego z wielu lokali różniących się od siebie wielkością, nastawą słoneczną, ale i ceną. Tym samym każdy inwestor może dopasować mieszkanie do własnych potrzeb i oczekiwań Co ważne, deweloper dokłada starań, aby standard wykończenia pozwalał na jak najszybsze przeprowadzeni prac aranżacyjnych przez przyszłych domowników!

Warto również podkreślić, że inwestycja ta spełni oczekiwania rodzin z dziećmi, singli, ale i par, tych lubiących aktywnie wypoczywać, ale i tych, miłujących spokój i ciszę. Osiedle jest bowiem zlokalizowane w niedalekiej odległości od Zalewu Wrzesińskiego, w którego obrębie czekają atrakcje dla każdego. Plaża, pomost oraz place zabaw dla dzieci i wiele więcej! Bliskość Nadleśnictwa Mierzejewo także zachęca do zakupu mieszkania w deweloperskiej inwestycji - spokój i cisza pozwolą wypocząć po ciężkim dniu pracy. 

Mieszkania sprzedawane we wrzesińskiej inwestycji to także idealne lokale dla rodzin z dziećmi - osiedle znajduje się niezwykle blisko przedszkola, szkoły, a nawet ośrodka zdrowia czy wielu kompleksów handlowych co pozwala znaleźć wszystko niezbędne, bez wyjeżdżania poza miasto. Warto sprawdzić samemu atuty oferty, z jaką zapoznać się można na stronie internetowej dewelopera. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.mieszkania-plandex.pl/
Numer telefonu: +48 618 13 54 94
Miejscowość: Stęszew
Adres: Bukowska 3
Kod pocztowy: 62-060

Firma została dodana: 2020-06-25
Źródła:
Autor wpisu: Ewa Jakubowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno