Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Wellton Sp. z o.o.Domek narzędziowy z drewutnią


Po to, aby mieć porządek w swoich akcesoriach ogrodniczych warto postarać się o odpowiednie lokum. Dobrym pomysłem może być np. domek narzędziowy z drewutnią, jaki oferuje Przedsiębiorstwo WELLTON. Może to być bowiem idealne miejsce na przechowywanie takich przedmiotów. Jest to znakomity pomysł zarówno na przydomowe narzędzia, jak i na składzik działce lub innym obszarze, gdzie potrzeba magazynowania. 


Oferowany przez tę firmę domki narzędziowe zrobione zostały z największą dbałością o detale, a także na podstawie autorskiego projektu. Przedsiębiorstwo jest bezpośrednim wykonawcą tegoż produktu, a więc gwarantuje stabilność konstrukcji i co ważne: bardzo atrakcyjną cenę. Precyzyjny kształt budowli pozwala na zewnątrz bezpiecznie przechowywać drewno na opał. W takich konstrukcjach jeden bok dachu zostaje wydłużony oraz zabezpieczony belkami ustawionymi pionowo. A zatem taka drewutnia to szczególnie praktyczne rozwiązanie, jakie może przydać się każdemu właścicielowi kominka czy stylowego pieca! 


Zaimpregnowanie ciśnieniowo domku pozwala uchronić go przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo powierzchnia może zostać pomalowana dowolną farbą zewnętrzną. W ten sposób domek wpisze się w indywidualne gusta i będzie wyjątkowy. Co więcej, wierzchnia warstwa dachu pokryta została papą, a we wnętrzu umieszczona została stabilna podłoga. Do tego, uroku całości nadaje przestronne okno. Z kolei w celu zabezpieczenia drzwi przed intruzami wykorzystano solidną zasuwkę z metalu.

 

Składzik narzędziowy trzeba złożyć samodzielnie, bo jest on przesyłany w  częściach. Najlepiej sprawdza się na stabilnym, wyrównanym gruncie. W pakiecie jest również prosta instrukcja, która pozwala na zbudowanie domku bez specjalistycznej wiedzy. Zestaw z elementami konstruktorskimi przesyłane są także potrzebne narzędzia do zmontowania instalacji. Produkt jest dostępny online, więc wystarczy wejść na stronę firmy i dokonać zamówienia. Firma posiada w ofercie także inne meble ogrodowe z drewna, a więc wystarczy wybrać kategorię produktu i skomponować idealne meble do ogrodu, tarasu czy balkonu. Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wellton.pl/pl/
Numer telefonu:
Miejscowość: Kopanica
Adres: Jaromierz 101a
Kod pocztowy: 64-225

Firma została dodana: 2020-06-16
Źródła:
https://wellton.pl/pl/sprzedaz-online/246-drewutnia.htmlAutor wpisu: Alex Urbański


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno