Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

KreatorzyKariery.plJak napisać dobre CV?


Nawet bogate doświadczenie zawodowe, dodatkowe umiejętności czy znajomość kilku języków obcych, to może być zbyt mało, by dostać wymarzoną pracę. Wiele osób zastanawia się, jak to jest, że znajomi, którzy mają dużo mniejsze kwalifikacje, bez trudu znajdują ciekawe i dobrze płatne zajęcie? Cała tajemnica tkwi w tym, by umieć się odpowiednio zaprezentować potencjalnemu pracodawcy! Jak to zrobić? Otóż warto wiedzieć, jak napisać dobre CV. 

CV - co to takiego

Jeden dokument, który może przesądzić o rozwoju kariery zawodowej. Strona A4 (czasami więcej), na której można znaleźć informacje o dotychczasowym zatrudnieniu, doświadczeniu czy umiejętnościach osoby starającej się o dany wakat. Jeżeli zależy Ci na tym, aby stworzyć w pełni profesjonalny życiorys, który będzie przykuwał uwagę już po jednym spojrzeniu, to koniecznie zobacz, co do zaoferowania mają specjaliści z kreatorzykariery.pl. Na stronie znajdziesz szereg ciekawych porad dotyczących  tego, jak napisać dobre CV i co powinno się w nim znaleźć. 

Co powinno znaleźć się w CV?

Osoby prowadzące rekrutację do firmy muszą w krótkim czasie przeglądnąć dziesiątki dokumentów aplikacyjnych. Większość z nich, przynajmniej pod kątem graficznym jest taka sama i co tu dużo mówić, powiewa nudą. Warto się trochę postarać, aby zaskoczyć kadrowca czymś innym. Prawidłowo skonstruowana aplikacja powinna zawierać między innymi:

  • przyciągającą uwagę szatę graficzną, 
  • skrócony opis kandydata, 
  • doświadczenie zawodowe (zgodne z profilem stanowiska), 
  • korzyści dla firmy wynikające z zatrudnienia danej osoby,
  • klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych.

Dlaczego warto stworzyć profesjonalną aplikację?

CV skonstruowane zgodnie ze sztuką zwiększa prawdopodobieństwo zdobycia wymarzonego stanowiska. Należy zadbać o to, aby zamieszczone w dokumencie informacje miały przejrzystą strukturę. Treści powinny być syntetyczne, a bardziej rozbudowany opis własnej sylwetki, doświadczenia zawodowego czy dodatkowych umiejętności można zamieścić w liście motywacyjnym, oczywiście o ile jest on wymagany.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://kreatorzykariery.pl/
Numer telefonu: +48532434241
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 30
Kod pocztowy: 00-116

Firma została dodana: 2020-07-10
Źródła:
https://kreatorzykariery.pl/jak-napisac-dobre-cv/Autor wpisu: Konstanty Piotrowski


Działalności z tej samej branży

Rehatrainers
ul. Ciszewszkiego 15, 02777 Warszawa
BRADEX s.c.
ul. Grójecka 4, 05650 Nowe Grobice
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a, 02954 Warszawa