Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Skypack Maszyny PakującePakowanie produktów spożywczych | http://skypack.pl/


Nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwa produkcyjne wykorzystują wiele narzędzi, które mają zagwarantować optymalne działanie i maksymalny zysk. Wiąże się to bardzo często z tym, że do współpracy zapraszani są dostawcy i wykonawcy zewnętrzni, którzy posiadają wiedzę i odpowiednie zaplecze technologicznie. W zakresie pakowania towarów wybór pada bardzo często na firmę Skypack Maszyny Pakujące, która od wielu lat oferuje usługi pakowania dla klienta zewnętrznego.

Prezentowana firma jest nie tylko sprzedawcą gotowych rozwiązań, ale tworzy również maszyny od podstaw. To pozwala dostosować ofertę do potrzeb klienta. Można w niej znaleźć między innymi usługi pakowania flow pack, materiałów sypkich, płynnych i spożywczych. Każda linia pakująca została odpowiednio zbadana i nadano jest certyfikat, który gwarantuje odpowiednią jakość obsługi. Towary są szczelnie zamykane w wybranych opakowaniach i nie tracą swoich pierwotnych właściwości. Zamówienia są realizowane bardzo szybko. Jest to możliwe dzięki wydajności poszczególnych maszyn, która w niektórych przypadkach wynosi nawet dwieście sztuk na minutę. 

Pakowanie produktów spożywczych i innych jest dostępne już dla niewielkich partii produkcyjnych. Szczególnie popularne jest pakowanie próżniowe, które w przypadku towarów spożywczych wydłuża termin przydatności do spożycia.Dla inwestorów chcących wyposażyć swoje hale produkcyjne w nowoczesne narzędzia, przygotowano w ofercie możliwość zakupu nowych urządzeń. Są one tworzone od podstaw dla konkretnego klienta. Mogą być one wyposażone w dodatkowe akcesoria, które usprawniają proces administracji i pakowania. Ceny poszczególnych maszyn są uzależnione od stopnia ich zaawansowania oraz urządzeń dodatkowych.

Skorzystanie z powyższych usług to przede wszystkim utrzymanie płynności finansowej. Klient płaci bowiem za konkretną ilość pakowanego towaru, a nie za zakup maszyn. Poza tym nie ma konieczności powiększania obszaru produkcyjnego o nowe hale oraz linie. Nie ma także potrzeby zatrudniania osób obsługujących urządzenia.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://skypack.pl/
Numer telefonu: 41 230 68 05
Miejscowość: Kielce
Adres: Olszewskiego 36
Kod pocztowy: 25--41

Firma została dodana: 2020-08-02
Źródła:
https://skypack.pl/uslugi-pakowania_pakowanie-produktow-spozywczych.htmlAutor wpisu: Gustaw Sadowski


Działalności z tej samej branży

AirFresh Sp. z o.o.
ul. Olszewskiego 36, 25-663 Kielce
Serwis-Szyb
ul. Czartoszowy 39, 26070 Łopuszno
KG Motus
ul. Sielec 20, 28200 Staszów