Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

HEWEA sp. z o. o.cylinder teleskopowy


Sklep z hydrauliką siłową dostępny na stronie hydromech.eu działa w tej branży już od wielu lat, dostarczając kontrahentom najróżniejszych części do maszyn działających w wielu branżach przemysłu. Dzisiaj już trudno wyobrazić sobie budownictwo, górnictwo, lotnictwo czy inny przemysł, w którym hydraulika siłowa nie oddawałaby ogromnych usług. Do wytworzenia ogromnej siły wykorzystuje się ciecze, najczęściej oleje, sprężone pod ciśnieniem, przy których pomocy udaje się wytworzyć określoną energię mechaniczną.

Takie właśnie działają siłowniki hydrauliczne, które są prostej konstrukcji, a przy ich pomocy można podnieść wielotonowe ładunki. Wśród wspomnianych siłowników wyróżniamy:

  • tłokowe,
  • różnicowe,
  • teleskopowe.

Siłownik lub inaczej cylinder teleskopowy podskrzyniowy pochodzący od producenta Di Natale najczęściej wykorzystywany jest w rolnictwie. W wywrotkach stosuje się też często wieloczłonowe mogące podnieść bardzo ciężkie przedmioty cylindry czołowe Penta.

Na stronach sklepu można znaleźć doskonałej jakości cylindry teleskopowe pochodzące od włoskiego producenta Di Natale, które mogą mieć ciśnienie nominalne 180 bar. Dostępne są zarówno siłowniki cztero-, jak i pięciostopniowe o różnym skoku. Można tu także znaleźć siłownik kulę pięciostopniowy, o skoku 2990 mm od tego samego producenta, jak również siłowniki od firmy Penta o maksymalnym ciśnieniu pracy 200 bar i skoku 3 815 mm, a nawet 7191 mm przy 5 członach. 

Włosi wydają się liderami w produkcji tego rodzaju siłowników, ponieważ Penta to także włoski producent, a jego siłowniki idealnie nadają się do naczep i wywrotek. W asortymencie sklepu można znaleźć mnóstwo innych urządzeń hydraulicznych podzielonych na kilka kategorii i podkategorie, w których bez problemu każdy klient znajdzie odpowiadający mu towar.

W asortymencie sklepu są nie tylko duże komponenty, ale też niewielkie zawory o różnych funkcjach, różne pompy, przewody i zakuwarki do nich. Niektóre z produktów, a właściwie większość dostępna jest od ręki, inne z kolei wymagają złożenia zamówienia.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hydromech.eu/
Numer telefonu: 882-115-810
Miejscowość: Mirków
Adres: Przemysłowa 1
Kod pocztowy: 55-095

Firma została dodana: 2020-12-07
Źródła:
https://hydromech.eu/pl/menu/ciezarowki/silowniki-hydrauliczne-635.htmlAutor wpisu: Maria Zalewska


Działalności z tej samej branży

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
ul. Oławska 27-29, 50123 Wrocław
NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Atramentowa 10, 55040 Kobierzyce
F.H.U AKA Ewelina Brach
ul. Nowe Miasto 4, 59975 Sulików