Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AP Studio Anna KarpińskaMoskitiery okienne łódź


Przesłony okienny mogą pełnić różną funkcję. Nie zawsze jest to ograniczenie światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia. Czasami istnieje zapotrzebowanie na zatrzymanie różnych owadów i insektów na zewnątrz budynku, a do tego celu służą moskitiery okienne dostępne w Łodzi. Zapotrzebowanie na takie osłony wzrasta wraz z nadchodzącymi upałami. To właśnie wtedy wszelkie insekty, owady, muchy mają ochotę przeszkadzać domownikom w ich codziennych czynnościach. Szczególnie narażone na ich ataki są małe dzieci.

Aktywną częścią budowy moskitiera jest siatka o bardzo małych oczkach umieszczona w ramce. Siatka zazwyczaj zbudowana jest z włókna szklanego. Dzięki ramce wykonanej na przykład z aluminium, jest ona bardzo prosta w montażu i można ją dopasować do każdego rodzaju drzwi oraz okien. Moskitiery można umieścić na zewnątrz, dzięki czemu mogą być przytwierdzone do okna na stałe. Siatki są odporne na promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, można je łatwo oczyścić z owadów lub innych zabrudzeń.

Salon firmowy AP Studio oferuje dobór moskiterów spośród dwóch dostępnych. Obydwa gwarantują skuteczność oraz wytrzymałość. Oprócz funkcjonalności, produkty tworzone są również myślą o ciekawym wyglądzie. Prezentują się stylowo i estetycznie. Można je dopasować do wielu styli aranżacyjnych. Wymienione poniżej moskitiery różnią się przede wszystkim budową oraz montażem. Wyróżnić można:

  1. Moskitiery ramkowe - charakteryzują się mało skomplikowanym montażem. Obrotowe uchwyty sprawiają, że bardzo łatwo przytwierdzić je do okna lub drzwi bez ich uszkodzenia. Po zamontowaniu można swobodnie otwierać i zamykać okna, a na zimę bez problemu ściągnąć. Dobór koloru siatki jest możliwy, jednak ze względu na łatwość utrzymania czystości najpopularniejszym z nich jest pasujący do każdej aranżacji - kolor szary.
  2. Moskitiery rolowane - są to osłony z bardziej zaawansowanym montażem. W jego skład, oprócz siatki wchodzi również prowadnica oraz kaseta. Dzięki temu można ją w dowolnym momencie zwijać oraz rozwijać. Doskonale nadają się do montażu również na drzwi tarasowe.


Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://apstudiolodz.pl/
Numer telefonu: 531 770 824
Miejscowość: Łódź
Adres: Legionów 61
Kod pocztowy: 90-764

Firma została dodana: 2020-11-05
Źródła:
https://apstudiolodz.pl/moskitiery/Autor wpisu: Izabela Kalinowska


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
EL-PUK Sp. z o. o.
ul. Kościelna 15, 95050 Konstantynów Łódzki