Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Monitoring & ITZestawy monitoringu


Nowoczesne systemy pozwalające na ochronę i stałą obserwację domu dostępne są w sklepie internetowym z systemami monitoringu (jego witryna to monitoring-system.pl). Klienci mają możliwość nabycia tam różnego typu urządzeń i gotowych pakietów obserwacyjnych nadających się do użycia wewnątrz i na zewnątrz budynku. Niezwykle komfortowym rozwiązaniem są zestawy monitoringu. Decydując się na tę opcję, można być pewnym, iż w pakiecie będzie wszystko, co niezbędne do stworzenia dobrze działającego systemu. W skład większości zestawów wchodzi:

  • dobrana do potrzeb  i możliwości finansowych klienta kamera,
  • rejestrator cyfrowy,
  • dysk twardy o bardzo dużej pojemności,
  • trwały i odporny na uszkodzenia zasilacz,
  • listwa zasilająca.

Istotne jest również to, iż wszystkie kamery są w stanie pracować przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, a ich zapis zachowuje się nawet do kilku miesięcy. Kamery zewnętrzne mają średni zasięg do stu metrów. Chcąc zwiększyć tę odległość, można dokupić stosowną antenę, która daje szansę nagrywania nawet do trzystu metrów. 

Produktów dostępnych w tej hurtowni można z powodzeniem używać w domach oraz w obiektach użytku publicznego. Na takie rozwiązania coraz częściej decydują się właśnie rodzice, którzy chcą mieć na oku swoje dzieci przebywające same w domu, czy też właściciele firm pragnący mieć pod kontrolą to, co dzieje się w ich biurach lub halach produkcyjnych. 

Można wymienić kilka rodzajów zestawów dostępnych w asortymencie tego sprzedawcy:

  • zestawy z kamerą, służące do pomiaru temperatury ciała (często wykorzystywane w różnego rodzaju zakładach pracy),
  • zestawy monitoringu do domu, sprawdzające się w środku i na zewnątrz,
  • zestawy z kamerami przeznaczonymi do liczenia ludzi.

Aby poznać przybliżone koszty wybranej usługi, warto skorzystać z dostępnego na stronie internetowej sklepu konfiguratora wyceny. Trzeba wtedy wybrać jedną z opcji (monitoring, alarm lub domofon/wideodomofon) i wpisać w formularz potrzebne dane. Na tej podstawie wyliczana jest suma, jaką klient powinien przygotować.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://monitoring-system.pl/
Numer telefonu: 883287742
Miejscowość: Kraków
Adres: Tetmajera 19
Kod pocztowy: 31-352

Firma została dodana: 2020-12-22
Źródła:
https://monitoring-system.pl/274-zestawy-do-monitoringu-ipAutor wpisu: Patrycja Nowakowska


Działalności z tej samej branży

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR
ul. Adama Prażmowskiego 19E, 30399 Kraków
toauto.center
ul. Zakopiańska 70A, 30418 Kraków
TRI-COLOR sp. z o.o.
ul. Jodłowa 50, 32095 Narama