Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

KUVERT POLSKA Spółka z o.o.Koperty z logo


Ceniona na rynku krajowym oraz międzynarodowym firma KUVERT jest znanym producentem wysokiej jakości kopert, które znajdują szerokie zastosowanie w korespondencjach dokumentów oraz różnego rodzaju produktów. Marka od lat współpracuje z wieloma firmami kurierskimi, oferując korzystne rozwiązania w postaci wytrzymałych i prostych w obsłudze opakowań tekturowych (wyposażonych w specjalne zamykanie - bez konieczności użycia taśmy klejącej). 

W asortymencie marki dostępne są także koperty, na których właściciel prowadzonego przedsiębiorstwa, może umieścić dowolny napis lub firmowe logo. Szczegółowe informacje na temat tego rodzaju usługi wraz z cennikiem i przykładowymi realizacjami można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej producenta.

Dlaczego warto zainwestować w koperty z logo firmy?

Niektórzy przedsiębiorcy nie przywiązują zbytniej uwagi do rodzaju i estetyki opakowań. Jest to ogromny błąd, ponieważ dobrze prezentujące się i odpowiednio zabezpieczone przesyłki wpływają na renomę firmy i ogólne zadowolenie klientów. Dodatkowe logo umieszczone na kopertach to niezwykle skuteczna i tania forma marketingowa dla firmy. Warto więc skonsultować się z producentem kopert i poznać oferowane rozwiązania, m.in. w postaci kopert z nadrukiem, indywidualnych projektów opakowań czy eleganckich produktów do korespondencji okolicznościowej.

Korzyści ze stałej współpracy z producentem kopert

Realizując stałe zamówienia na znaczną ilość opakowań, każdy przedsiębiorca może liczyć na preferencyjne warunki współpracy. Koszty obsługi są zawsze ustalane indywidualnie z klientem, dlatego warto skontaktować się z przedstawicielem znanej marki, by poznać korzystną propozycję wyprodukowania określonej liczby i rodzaju kopert. Oprócz opakowań listowych i tekturowych, producent oferuje także wytrzymałe folie pakowe, bąbelkowe i pęcherzykowe, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie wszystkich wysyłanych towarów, takich jak m.in. odzież, książki, materiały biurowe czy nawet cenne wyroby jubilerskie.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kuvert.com.pl
Numer telefonu: +48683846600
Miejscowość: Przyprostynia
Adres: Prandoty 150
Kod pocztowy: 64-360

Firma została dodana: 2020-12-07
Źródła:
https://kuvert.com.pl/Autor wpisu: Ewa Jakubowska


Działalności z tej samej branży

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Ekoprodet
ul. Os. Rusa 45, 61245 Poznań
TreeDental
ul. Józefa Bilskiego 2, 62200 Gniezno