Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

EL-PUK Sp. z o. o.Korytka elektryczne cena


Sprawdzoną metodą na ukrycie nieestetycznych kabli jest wykorzystanie specjalnych korytek elektrycznych mocowanych w ścianach lub podłogach. Tego typu maskownice cechują się łatwością montażu i późniejszego demontażu, dlatego istnieje możliwość wymiany przewodów w sposób bezinwazyjny zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Listwy dostępne na rynku można dowolnie ciąć i modelować, a ich spodnia część jest często perforowana, co usprawnia mocowanie na różnych powierzchniach. Korytka występują w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego dopasowanie ich do stylistyki wnętrz jest bardzo łatwe. Można też maskować je wykładzinami.

Plusem korytek jest uniwersalność. Niektórzy montują je nad blatami kuchennymi, dzięki czemu podłączanie urządzeń elektrycznych wykorzystywanych w gospodarstwach domowych nie stanowi problemu. Na zainteresowanych czekają modele matowe lub błyszczące wytwarzane z aluminium, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Odznaczają się one dość dużą szerokością i głębokością, dlatego instalowanie w nich dodatkowego wyposażenia nie stanowi problemu. Najczęściej są to gniazda antenowe i doprowadzające telewizję lub włączniki światła. Umożliwiają montaż kilku gniazd wtyczkowych jednocześnie i z tego względu sprawdzają się w garażach. Zapewniają wygodę użytkowania oraz estetykę wszystkim posiadaczom.

Omawiane produkty coraz częściej zastępują podtynkowe instalacje przewodowe, ponieważ nie wymagają kucia w ścianach oraz przeprowadzania czasochłonnych prac remontowych. Korytka elektryczne w atrakcyjnej cenie są do nabycia w przedsiębiorstwie EL-PUK. To idealne rozwiązanie w przestrzeniach narażonych na czynniki zewnętrzne. Proponowane artykuły tworzy się między innymi ze stali ocynkowanej, którą trudno uszkodzić. Chronią kable przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi i znajdują zastosowanie w:

  • magazynach,
  • sklepach wielkopowierzchniowych,
  • gospodarstwach domowych,
  • lokalach usługowych,
  • biurowcach.

Korytka oferowane przez ten sklep posiadają atesty i cechują się funkcjonalnością, estetyką oraz niezawodnością nawet w najtrudniejszych warunkach.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.elpuk.com.pl
Numer telefonu: 42 211 88 01
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Adres: Kościelna 15
Kod pocztowy: 95-050

Firma została dodana: 2021-01-06
Źródła:
https://www.elpuk.com.pl/index.php/pl-PL/produkty/trasy-kablowe/korytka-kablowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Trasa_kablowa
https://pl.wikipedia.org/wiki/Korytko_kablowe


Autor wpisu: Igor Adamski


Działalności z tej samej branży

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. Jana Onufrego Zagłoby 18, 92430 Łódź
SANKRA
ul. Ogrodowa 72, 91071 Łódź
AP Studio Anna Karpińska
ul. Legionów 61, 90764 Łódź