Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i AutomatykaSilniki serwo | AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka


Wieloletnie doświadczenie przekładające się na staranną selekcję asortymentu, konkurencyjne ceny dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi producentami, kompleksowe podejście do potrzeb klientów oraz pełne zrozumienie ich oczekiwań - w poszukiwaniu nowoczesnej automatyki przemysłowej warto odwiedzić portal amgautomatyka.pl. Należy on do cienionego dystrybutora, który niezmiennie od 1993 roku zapewnia swoim klientom dostęp do najwyższej klasy mechanizmów.

Jedną z kluczowych kategorii w jego katalogu produktowym są rozwiązania związane z systemami napędowymi. Szczególnie dużą popularnością wśród konstruktorów cieszą się bezszczotkowe, zintegrowane silniki serwo. Sprzęt tej klasy wyposażony jest w jednostkę napędową, czujnik Halla, encoder, sterownik, moduł sieciowy  i elektronikę. Całość zamknięta jest w zwartej obudowie, co przekłada się na znacznie lepszą ochronę przed wszelkiego rodzaju zakłóceniami elektrycznymi. Nie bez znaczenia jest także zauważalna oszczędność miejsca w szafie sterowniczej. 

Opisywane mechanizmy wyposażone są w innowacyjny moduł rozszerzeń, co pozwala na ich połączenie z praktycznie nieograniczoną gamą aplikacji za pośrednictwem Industrial Ethernet,  CANopen, Profibus a także RS-232, RS485, Bluetooth, WLAN czy ZigBee. W praktyce oznacza to imponujące możliwości w zakresie dostosowywania urządzeń do indywidualnych potrzeb.

Jest wiele zalet, które przemawiają za tym, by postawić na wspomniany system napędowy. Dzięki dużej wydajności użytkownicy mogą liczyć na wysoką efektywność pracy. Nie bez znaczenia jest również efektywność kosztowa, a tym samym eliminacja dodatkowych strat. Należy wspomnieć także o cichej pracy, stosunkowo niskich kosztach montażowych i operacyjnych, łatwości obsługi i niewielkim ryzyku wystąpienia zakłóceń elektrycznych.  

Ze względu na swoje imponujące właściwości proponowane jednostki napędowe wykorzystywane są w praktycznie wszystkich gałęziach przemysłu. Maszyny tnące, drukujące, stoły 3-D czy etykieciarki - wszędzie tam serwonapęd odgrywa kluczową rolę.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://amgautomatyka.pl/
Numer telefonu: +48 55 232 98 25
Miejscowość: Elbląg
Adres: Legionów 47C
Kod pocztowy: 82-300

Firma została dodana: 2021-01-15
Źródła:
https://amgautomatyka.pl/kategoria-produktu/jvl/zintegrowane-serwosilniki/
https://pg.edu.pl/elektronika


Autor wpisu: Izabela Kalinowska


Działalności z tej samej branży

Turbo-Centrum
ul. Kajkowo, Świetlińska 3, 14100 Ostróda
ACLARI DIAMONDS
ul. Adama Mickiewicza 9, 10550 Olsztyn
Pol-Aura
ul. Różnowo 62e, 11001 Dywity k/Olsztyna