Dołącz do grona najlepszych firm usługowych i sprzedażowych w Polsce

Każda firma, którą znajdziesz na naszej stronie to sprawdzony partner w interesach. Zaufaj nam i zyskaj wymierne korzyści w postaci wyboru najlepszego możliwego usługodawcy!

Firma Handlowo-Usługowa Leszek RomanekCzyszczenie klimatyzacji Lublin


Skutecznym sposobem na schłodzenie nawet największych pomieszczeń w krótkim czasie jest użycie klimatyzatorów. Urządzenia te dostępne są w coraz przystępniejszych cenach, dlatego spotyka się je nie tylko w przestrzeniach publicznych, ale i prywatnych. Ich posiadacze powinni jednak pamiętać o usługach serwisowych polegających na czyszczeniu poszczególnych części oraz ich wymianie, gdy ulegną one zużyciu czy uszkodzeniu. Jedynie całkowicie sprawny klimatyzator będzie działać wydajnie, bez szkód dla zdrowia człowieka.

Oczywiście nie trzeba czyścić go samodzielnie, ponieważ dziś istnieją wyspecjalizowane firmy podejmujące się tego typu zadań. Jedną z nich jest Romanek, czyli przedsiębiorstwo, dla którego czyszczenie klimatyzacji w Lublinie jest codziennością. Specjaliści, ze względu na bogate doświadczenie zawodowe, są w stanie pozbyć się największych zabrudzeń w klimatyzatorach ściennych, podłogowych oraz przenośnych. Kontaktują się z nimi osoby prywatne i właściciele firm, którzy chcą zadbać o urządzenia znajdujące się w biurze.

Fachowcy samodzielnie wykonują niezbędne czynności serwisowe, co oznacza, że nie angażują zleceniodawców. Wszystko to sprawia, że nie muszą oni nabywać środków dezynfekujących, bakteriobójczych czy czyszczących, które nie należą do najtańszych. Działania pracowników obejmują między innymi:

  • skontrolowanie ogólnego stanu urządzenia,
  • mycie jednostek wewnętrznych,
  • pozbywanie się zabrudzeń z filtrów,
  • odgrzybianie parowników i czyszczenie skraplaczy,
  • sprawdzenie mocowania sprzętu.

Istotną kwestią podczas wykonywania takich usług jest dezynfekowanie urządzeń. Działanie to chroni przed rozwojem pleśni, bakterii oraz grzybów, które przyczyniają się do rozwoju poważnych chorób. Specjaliści podejmują się także przeglądu obudowy urządzeń i przewodów elektrycznych.

Serwis klimatyzacji nie może być bagatelizowany, ponieważ jedynie w pełni sprawne sprzęty będą wydajne i ciche. Profesjonalna ekipa działa sprawnie i chętnie tłumaczy, jakie działania warto wdrażać, by zminimalizować ryzyko występowania usterek w przyszłości.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://romanek.pl/
Numer telefonu: 602 538 795
Miejscowość: Lublin
Adres: Janowska 66a
Kod pocztowy: 20-509

Firma została dodana: 2021-02-05
Źródła:
https://romanek.pl/oferta/klimatyzacja/czyszczenie-klimatyzacjiAutor wpisu: Joanna Przybylska


Działalności z tej samej branży

Speed Car - stacje kontroli pojazdów
ul. Al. Lotników Polskich 134, 21040 Świdnik
Ubezpieczenia Paulina Wilczak
ul. Okrzei 2, 20128 Lublin
Abak System Sp. z o. o.
ul. Wolska 11A, 20411 Lublin